M.D. Sp. z o.o.

Produkcja artykułów metalowych
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(32) 360 23 39

Informacje

Opis działalności
M.D. to firma o ogromnym doświadczeniu, które zdobyła w trakcie 25 letniej działalności. Cały czas mamy te same priorytety – najwyższa jakość wykonania, terminowość i konkurencyjna cena. Dzięki temu nasz asortyment spotkał się z uznaniem ze strony wielu Klientów zarówno w Polsce, jak i w Europie.
Produkty i usługi
Nasza obecna produkcja to:
• druty do spawania gazowego SPG1 (D-01),
• miękkie druty miedziowane,
• TIG Welding Rod 12.64,
• druty miękkie żarzone,
• druty miękkie wiązałkowe.

Należymy do wiodących producentów drutów miedziowanych i gołych. Znajdują one liczne zastosowania przy spawaniu acetylenowo-tlenowym stali niskowęglowych i niskostopowych. Klienci mają do wyboru druty w postaci kręgów lub prętów o różnej średnicy. Dzięki miedziowaniu zyskują one na gładkości, czystości, przewodności elektrycznej, czy łatwiejszej zgrzewalności, a nawet estetyce.

Druty do spawania metodą TIG doskonale sprawdzą się przy stali niestopowej m.in. ogólnych stalach konstrukcyjnych, stalach na zbiorniki ciśnieniowe, czy stalach okrętowych. Dodatkowe zastosowanie to spawanie drobnoziarnistych stali węglowo-manganowych.

Nasze druty to przede wszystkim ogromna ilość zastosowań takich, jak produkcja kołpaków samochodowych, zawieszek lakierniczych, szpilek zgrzewanych, elementów żaluzji i abażurów, metalowej galanterii łazienkowej i kuchennejoraz wielu innych.

Zamówienie realizujemy szybko i terminowo, nawet te większe. Oprócz jakości gwarantujemy również konkurencyjne ceny. Chętnie służymy pomocą i doradztwem.

Zapraszamy do współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
małopolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń