Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego Beata Sobera-Baron

Logopedzi
ul. Śląska 36, 45-307 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)
(4)

Informacje

Firma Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego Beata Sobera-Baron prowadzi działalność w branży Logopedzi. Jej siedziba znajduje się w miejscowości Opole w województwie opolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze mailowej: cliro@cliro.pl lub telefonicznej 508 106... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Firma świadczy działalność pod adresem 45-307 Opole ul. Śląska 36,. Jeśli chcesz spotkać się z jej przedstawicielem osobiście, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych siedziby Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego Beata Sobera-Baron: [kopiuj]
W ofercie firm z branży, najczęściej pojawiają się:
Wieloletnia obecność firmy na rynku, pozwala nam na przekonanie, że jej Pracownicy zagwarantują wysoki poziom obsługi i kompetencje niezbędne do załatwienia przedsięwzięć zleconych Centrum Logopedii i Rozwoju Osobistego Beata Sobera-Baron.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.