KLIMA-TECH Marek Murawski

sprzedaż montaż serwis klimatyzacji i pomp ciepła

Klimatyzacja
ul. Żeromskiego 6/4, 45-053 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
KLIMA-TECH Marek Murawski

Informacje

Opis działalności firmy KLIMA-TECH Marek Murawski w Opole
Siedziba firmy KLIMA-TECH znajduje się w Opolu. Jej właścicielem jest Marek Murawski. Na rynku działamy od 2011 roku. Naszą specjalnością jest usługa związana z klimatyzacją i pompą ciepła
Produkty i usługi
KLIMA-TECH oferuje:
- dobór urządzeń klimatyzacyjnych do pomieszczeń w domach, mieszkaniach, biurach itp.
- dobór pomp ciepła
- bezpłatna wycena na szeroką gamę oferowanych marek
- sprzedaż urządzeń
- montaż urządzeń i instalacji
- serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
- czyszczenie, odgrzybianie klimatyzacji,
- pomoc w dokumentacji przy dotacjach z różnych źródeł.

KLIMA-TECH zapewnia kompleksową usługę począwszy od doradzenia jakie urządzenia wybrać , poprzedzone wizją lokalną w miejscu zapotrzebowania po dostawę , przygotowane instalacji ,montaż urządzeń po instrukcję jak korzystać z urządzeń. Posiadamy szeroki wybór klimatyzatorów i pomp ciepła produkowanych przez renomowane marki takie jak: LG, SAMSUNG, Rotenso, Fujitsu, Mitsubishii, Sinclair, Panasonic, Vaillant i wiele innych w atrakcyjnych cenach. Dzięki współpracy z uznanymi producentami i doświadczeniu zawodowemu jest w stanie zagwarantować solidność i jakość urządzeń, oraz profesjonalny, czysty i estetyczny montaż.
Dodatkowo firma wykonuje przeglądy gwarancyjne i pogwarancyjne urządzeń w celu utrzymania urządzenia w odpowiednich parametrach chłodniczych i grzewczych oraz przeprowadzenia serwisów mających na celu oczyszczenie urządzeń z zanieczyszczeń i bakterii oraz odkażenie by w pełni cieszyć się czystym powietrzem. Montaże są wykonywane za pomocą specjalistycznego sprzętu oraz nowoczesnych rozwiązań, co gwarantuje czysty i estetyczny montaż.

Wykwalifikowany zespół swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności zdobywał przez lata, co jest powodem do dumy, a także gwarancją wysokiej jakości świadczonych usług. Dba o każdy szczegół, współpracując z klientami, uważnie słuchając ich wymagań i oczekiwań. Nieustannie podnosi swoje kwalifikacje, by zagwarantować satysfakcję klientów Zapewnia profesjonalną pomoc techniczną i fachowe doradztwo w zakresie wyboru klimatyzacji i pomp ciepła. Szczegółowe informacje odnośnie oferty KLIMA-TECH znajdują się na stronie internetowej. Można również skontaktować się z firmą telefonicznie.
Zasięg działania
Firma KLIMA-TECH Marek Murawski z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
A
Aleksandra
Bardzo dobre doradztwo . Pełen profesjonalizm.
P
D
Pani Dorota
Firma działa szybko. Bez problemu zajęli się klimatyzacją w naszym biurze. Są naprawdę Godni Polecenia.
Z
Zleceniodawca
Ta firma to dobre rozwiązanie.
K
Kristof
Rzeczowe podejście do tematu.