Frada Dawid Frach

Kompleksowe usługi budowlane, a w tym budowa domu, wykończenia i remonty

Budowa i wykończenia pod klucz
al. Witosa 32/405, 45-020 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
796 210 993
Adres korespondencyjny
al. Witosa 32/405, 45-020 Opole opolskie

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy przedsiębiorstwo Frada, które swoją siedzibę ma w Opolu. Właścicielem firmy jest Dawid Frach. Na co dzień zajmujemy się budową domów w stanie surowym, wykończeniami oraz remontami. Zapraszamy do zapoznania się z naszą szczegółową ofertą.
Produkty i usługi
Posiadamy wieloletnie doświadczenie związane z budownictwem, dlatego dziś możemy oferować Państwu nasze usługi na wysokim poziomie. To czym zajmujemy się na co dzień jest naszą pasją, dlatego do każdego zlecenia podchodzimy w sposób indywidualny, nie bojąc się przy tym podejmowania zadań nawet tych najbardziej wymagających. Dzięki zdobytemu zaufaniu i renomy do tej pory czujemy dodatkowe paliwo, które umożliwia nam ciągły rozwój.
Zatrudnieni przez nas pracownicy, to charakteryzująca się grupa osób będąca fachowcami w swojej dziedzinie.

W ramach naszej głównej działalności zajmujemy się budową domów w stanie surowym oraz pracami z tym związanymi, do których należy stawianie fundamentów, ścian działowych, budowa stropów, montaż więźby dachowej, krycie dachu, kładzenie blachodachówek, a także stawianie gontów i obróbka blacharska.

Ponadto w sferze naszych usług znajdują się także wykończenia mieszkań i domów. Podczas tych prac wykonujemy m.in.:
- tynkowanie,
- kładzenie gładzi,
- szpachlowanie,
- malowanie ścian.

Dodatkowo zajmujemy się również pracami instalacyjnymi, a w tym instalacją elektryczną i hydrauliczną. Montujemy także okna i drzwi oraz układamy panele podłogowe, terakotę i glazurę.

Uzupełnieniem naszej oferty są docieplenia poddaszy wełną, zabudowa kartonowo-gipsowa oraz układanie kostki brukowej wokół domu.

Gwarantujemy Państwu nasz profesjonalizm, rzetelność oraz co istotne w dobie dzisiejszej konkurencji - terminowość.

Dlatego gorąco zachęcamy do skorzystania z naszej oferty, a po więcej informacji zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń