Sigma Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

Sprzedaż, montaż i serwis systemów przeciwpożarowych

Sprzęt i zabezpieczenia przeciwpożarowe
ul. Chmielowicka 8/3, 45-758 Opole opolskie
(1 opinia) napisz opinię
Sigma Zabezpieczenia Przeciwpożarowe
ul. Chmielowicka 8/3, 45-758 Opole opolskie
NIP
7543348076
Telefon
Sigma Zabezpieczenia Przeciwpożarowe

Informacje

Opis działalności firmy Sigma Zabezpieczenia Przeciwpożarowe w Opole
Zabezpieczenia Przeciwpożarowe Sigma założyliśmy w Opolu. Działamy na terenie województw opolskiego, dolnośląskiego i śląskiego. Zajmujemy się ochroną budynków przed ogniem i dymem. Oferujemy usługi podmiotom gospodarczym, osobom fizycznym i instytucjom.
Produkty i usługi
Pożary są największym zagrożeniem dla zdrowia, życia oraz mienia. Na szczęście w Polsce obowiązują przepisy ochrony przeciwpożarowej, a doradztwem w zakresie ochrony budynków, sprzedażą wyposażenia ochronnego i innymi usługami przeciwpożarowymi zajmujemy się w Sigma. Zapewniamy fachowe porady, znajomość aktualnych przepisów i dopasowanie oferty do oczekiwań klientów.

Oferujemy przede wszystkim sprzedaż, montaż, serwis i konserwację podręcznego sprzętu gaśniczego. Dostarczamy gaśnice różnych odmian, a także montujemy hydranty zewnętrzne i wewnętrzne. Oczywiście co roku sprawdzamy ciśnienie i wydajność instalacji. Instalujemy również:
-systemy sygnalizacji pożarowej,
-systemy oddymiania grawitacyjnego i czynnego,
-systemy oświetlenia ewakuacyjnego,
-systemy oświetlenia awaryjnego,
-systemy automatycznego gaszenia,
-bramy przeciwpożarowe,
-drzwi przeciwpożarowe.

Poza wymienionymi systemami i konstrukcjami montujemy też czujniki detekcji gazu, alarmy dźwiękowe informujące o zagrożeniu oraz przepusty przeciwpożarowe. Przejścia pożarowe montujemy dla zabezpieczenia instalacji elektrycznych i teletechnicznych oraz rur.

Nawet najlepsze zabezpieczenia nie zdadzą jednak egzaminu, jeśli pracownicy nie będą przygotowani na awaryjną sytuację. W związku z tym przygotowujemy instrukcje bezpieczeństwa pożarowego oraz szkolimy w użyciu sprzętu gaśniczego.

Dodatkowych informacji o ofercie przeciwpożarowej Sigma udzielamy telefonicznie i e-mailowo. Zainteresowanych prosimy o kontakt!

Zasięg działania
Firma Sigma Zabezpieczenia Przeciwpożarowe z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
A
Adam
Brałem udział w szkoleniu organizowanym przez Sigmę i muszę przyznać, że dużo się dowiedziałem. Miałem przede wszystkim okazję użyć gaśnicy. Teraz już wiem, jak się zachować w razie pożaru.

Słowa kluczowe