Plastics Group Sp. z o. o.

Płyty, folie i półprodukty z tworzyw sztucznych

Tworzywa sztuczne
ul. Głogowska 39, 45-315 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(77) 454 24 21
Plastics Group Sp. z o. o.

Informacje

Opis działalności
Plastics Group to spółka z niemal 20-letnim doświadczeniem na rynku tworzyw sztucznych. Przedsiębiorstwo ma główną siedzibę w Warszawie i liczne oddziały w całej Polsce, w tym w Opolu. Sprzedaje na rynek polski oraz do klientów z Litwy, Ukrainy i Kaliningradu gotowe produkty i liczne półprodukty.
Produkty i usługi
Tworzywa sztuczne znajdują zastosowanie w wielu gałęziach przemysłu. Używane są w budownictwie, reklamie, w usługach poligraficznych, a także przy produkcji opakowań. Najlepsze jakościowo rozwiązania, pochodzące od renomowanych producentów można kupić w oddziale firmy Plastics Group. Przedsiębiorstwo z całkowicie polskim kapitałem sprzedaje artykuły w ilościach detalicznych i hurtowych, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. Dla klientów działających w branży budowlanej firma oferuje płyty i panele z poliwęglanu komorowego oraz płyty z poliwęglanu litego, plexi komorowego, a także termoizolacyjne XPS. Dla budownictwa przeznaczone są również:
-izolacyjne płyty warstwowe,
-płyty HPL,
-pasy z miękkiego PCV,
-płyty elewacyjne,
-wypełnienia drzwiowe,
-płyty kwarcogranitowe,
-zlewozmywaki kwarcogranitowe,
-płyty mineralno-akrylowe,
-blaty mineralno-akrylowe,
-umywalki mineralno-akrylowe.

Oczywiście wraz z płytami dostępne są systemy montażowe. Ponadto Plastics Group sprzedaje kleje, zmywacze, taśmy i różne artykuły reklamowe. Można wśród nich wymienić płyty, rury, pręty, profile z różnych materiałów, w tym plexi, kompozytów, polipropylenu i PET. W reklamie i poligrafii używane są także folie, laminaty i tkaniny, na których można drukować. Ich zastosowanie jest bardzo szerokie i obejmuje drukowanie banerów, plakatów, obrazów oraz produkcję reklam podświetlanych i dekoracji okiennych.

Poza wymienionymi artykułami Plastics Group dostarcza folie na opakowania, tworzywa techniczne i tkaniny powlekane. Przykładami są siatki rusztowaniowe, plandeki i kurtyny spawalnicze. Uzupełnieniem asortymentu są profile aluminiowe, np. do reklam, ekranów akustycznych, budownictwa i do hal namiotowych.

Wymienione informacje to nie wszystko, czego można się dowiedzieć o działalności Plastics Group. Pełna oferta znajduje się na stronie internetowej. Ponadto można kierować pytania za pośrednictwem poczty mailowej albo telefonicznie.Marki i specjalizacje
Firma sprzedaje materiały jak Plexiglas®, Lexan®, Makrolon®, Dibond®, Alucobond®, Fundermax®, Resopal®, Rodeca®, Cembrit®, Euronit®, Styrisol®, Corian®, Staron®, Ondex®, Cosmotherm® - Cosmotech, Anwil®, Avery Dennison®, Hexis®, Sattler®, Kloeckner.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń