Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Columbex-Sport Marcin Koźlik w Panoramie Firm

Opis działalności

Oferujemy komputerowe usługi grawerskie na płytkach PCV oraz na foliach w różnych kolorach. Oferujemy nasze wyroby po najbardziej konkurencyjnych cenach w kraju. W naszej ofercie znajdują się: medale, puchary, dyplomy, akcesoria, patery, trofea. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej firmy.

Marki i specjalizacje

Trofea przez nas polecane dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej jak również wielkościowej. Istnieje możliwość realizacji zamówień pod indywidualne potrzeby.
Zapewniamy obsługę wszystkich dyscyplin sportowych.

Produkty i usługi

W ciągłej ofercie handlowej utrzymujemy około 500 różnych wzorów, które są systematycznie zmieniane i zastępowane nowymi niekonwencjonalnymi fasonami. W naszych pracowniach montowane są trofea sportowe z najlepszych importowanych materiałów i elementów.

O jakości naszych wyrobów świadczyć może fakt, że od chwili założenia firmy tj. 1990 r.
Obsługujemy imprezy sportowe, artystyczne, kulturalne, jubileuszowe - imprezy szkolne, regionalne, ogólnopolskie i międzynarodowe.

Opinie

0/1000

Znajdziesz nas również w branżach:

Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij