Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Uzdrowiciel, Egzorcysta i Nauczyciel - pomagam w dobrym życiu.

Medycyna naturalna
ul. Jana Cybisa 1, 45-533 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Uzdrowiciel Egzorcysta Elżbieta Gas

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Elżbieta Gas. Pod nazwą Uzdrowiciel Emmanuel prowadzę działalność uzdrowicielską i oczyszczającą duszę. Zajmuję się również egzorcyzmami. Działam na terenie Opola.
Produkty i usługi
Podstawą dobrego samopoczucia, czy nieskazitelnego zdrowia jest sfera duchowa człowieka. Współczesny pęd cywilizacyjny oraz technologiczny, skupiony wyłącznie na tym, co doczesne odrzucił duchowość i zbagatelizował jej znaczenie. Rozwój medycyny konwencjonalnej ratuje wielu, ale jeszcze więcej ludzi pozbawia alternatywnego spojrzenia na zdrowie. To właśnie wszechobecne duchy oraz energia są odpowiedzialne za stan naszego zdrowia.

Ludzkie ciało ma wiele możliwości regeneracji, o których już nie pamiętamy i z każdą sprawą zgłaszamy się do lekarzy. Syberyjskie ludy dalekiego wschodu od zawsze uważały, że wszelkie choroby oraz nieszczęścia są sprawką złych duchów. Demony porywają ciało swojej ofiary do podziemnego świata i tylko szaman podczas rytuału jest w stanie przywrócić je na ziemie. To już trochę przerysowana wizja, ale oddaje rzeczywisty stan rzeczy.

Skupiam się między innymi na:

- uzdrawianiu,
- egzorcyzmach,
- doradztwie życiowe.

Wyganiam demony i zdejmuję klątwy. Odczarowuje uroki i to właśnie w ten sposób uwalniam ludzkie ciało od chorób i innych nieprzyjemności. Uzdrawiam poprzez energię, która jest wszechobecna i pozwala przywrócić równowagę w ciele.

Nie tylko leczę i uwalniam od demonów, ale zajmuję się też szkoleniami z mojej dziedziny. Mogę zaoferować kursy bioenergolecznictwa, a także szkolenia z rozwoju duchowego oraz egzorcyzmów.

Stan ducha oraz zdrowia ludzkiego ciała uzależniony jest niezmiennie od podejścia danej osoby do spraw. Jeśli uwolni się umysł od ograniczeń narzucanych przez globalne społeczeństwo, można osiągnąć wieloletni spokój i nieskazitelne zdrowie.

Zapraszamy do kontaktu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń