Tranzyt Sp.j. Jan Nowak

Firma transportowo-spedycyjna na miarę Twoich oczekiwań.

Transport samochodowy
ul. Kępska 2, 45-129 Opole opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Telefon
602 323 091
Adres korespondencyjny
ul. Kępska 2, 45-129 Opole opolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba firmy Tranzyt Sp.j. znajduje się w Opolu. Przedsiębiorstwo należące do Jana Nowaka działa od 1991 roku. Firma zajmuje się przede wszystkim usługami transportowymi.
Produkty i usługi
Od lat przewozimy materiały na trasach krajowych i międzynarodowych. Główne kierunki przejazdów na zachód Europy to Czechy i Niemcy. W przewożeniu ładunków największe znaczenie mają odpowiednie pojazdy, dlatego nasza flota składa się z 60 zestawów samowyładowczych o ładowności 26-28 ton i 15 zestawów ruchomych podłóg.

Ponadto zatrudniamy doświadczonych kierowców, którzy dbają o bezpieczeństwo pojazdów i przewożonych ładunków. Zajmujemy się także organizowaniem przejazdów, czyli spedycją.

Materiały sypkie to główny aspekt naszej działalności transportowej.

Wykonujemy:

- transport kruszywa budowlanego,
- transport grysów bazaltowych,
- transport grysów granitowych,
- transport piasku,
- transport żwiru,
- transport ziemi,
- transport kruszywa drogowego.

Wszystkie te materiały znajdują się w naszej ofercie handlowej. Prowadzimy również sprzedaż używanych samochodów ciężarowych takich jak wywrotki. Doświadczenie w serwisowaniu pojazdów wchodzących w skład firmowej floty sprawia, że jesteśmy w stanie zaoferować Państwu kompleksową ofertę diagnostyczną pojazdów osobowych i ciężarowych o masie do 16 ton, a także autobusów, ciągników rolniczych, przyczep i jednośladów.

Poza pełnym zakresem przeglądów wymieniamyoleje, naprawiamy klimatyzację i spawamy części metalowe. Posiadamy duży wybór części zamiennych, w tym oryginalne podzespoły i tańsze zamienniki.

Zapraszamy do nawiązania kontraktu i skorzystania z naszej oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
A
Arkadiusz
Bardzo profesjonalni ludzie, wszystko zawsze w terminie, dobry kontakt z klientem i konkurencyjne ceny. Polecam.
Ł
Łukasz
Polecam współpracę z tą firmą, bardzo kompetentni pracownicy ze znakomitym podejściem do klienta. Współpracowałem z wieloma firmami spedycyjnymi, ale ta jest zdecydowanie najlepsza.