Wrońska Joanna Kancelaria Radcy Prawnego

Obsługa prawna

Radcy prawni
ul. Kani 8/1, 45-340 Opole opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Wrońska Joanna Kancelaria Radcy Prawnego
ul. Kani 8/1, 45-340 Opole opolskie
NIP
7542090397
Telefon
Wrońska Joanna Kancelaria Radcy Prawnego

Informacje

Opis działalności firmy Wrońska Joanna Kancelaria Radcy Prawnego w Opole
Nazywam się Joanna Wrońska i jestem radcą prawnym. Własną kancelarię prowadzę od 2013 roku w Opolu.
Produkty i usługi
Jestem radcą prawnym, doradcą restrukturyzacyjnym i syndykiem masy upadłości. Zapewniam kompleksową obsługę prawną zarówno klientom indywidualnym, jak i przedsiębiorcom. Specjalizuję się w prawie cywilnym, spadkowym, rodzinnym i pracowniczym.

Posiadam też niezbędną wiedzę z zakresu obsługi spółek prawa handlowego, przekształceń, upadłości i likwidacji oraz restrukturyzacji. W związku z tym reprezentuję interesy dłużników i wierzycieli w postępowaniach restrukturyzacyjnych, przygotowuję analizy prawno-ekonomiczne i dobieram odpowiedni tryb restrukturyzacji. Oprócz tego pomagam w przekształcaniu spółek, przeprowadzam audyty prawne i zajmuję się optymalizacją podatkową.

Oferta obejmuje między innymi:

- sporządzanie pozwów i pism procesowych,
- sporządzanie i weryfikowanie umów,
- sporządzanie opinii prawnych,
- reprezentację klienta przed sądami i urzędami,
- dochodzenie odszkodowań i zadośćuczynień,
- nabycie, przejęcie, odrzucenie spadku,
- rozwody, separacje, alimenty.

Do moich obowiązków należy także prowadzenie spraw związanych z nabywaniem i zbywaniem nieruchomości, zniesieniem współwłasności i ustanowienia służebności przesyłu. Pomagam klientom też w unieważnieniu małżeństwa, podziale majątku i ustanowieniem opieki nad dziećmi.

W kancelarii podejmuję się prowadzenia spraw pracowniczych. Reprezentuję grupy zawodowe w sporach z pracodawcą oraz pracodawców w sporach z pracownikami.

Przedsiębiorcom oferuję takie usługi jak:

- porady prawne,
- rejestracja spółek prawa handlowego w Krajowym Rejestrze Sądowym,
- pomoc w rozpoczęciu własnej działalności gospodarczej,
- windykację należności,
- zastępstwo procesowe,
- sporządzanie i opiniowanie projektów umów.

Dodatkowo zapewniam usługi oddłużeniowe spółek i osób prowadzących jednoosobową działalność gospodarczą.

Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma Wrońska Joanna Kancelaria Radcy Prawnego z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, kujawsko-pomorskie, lubelskie, lubuskie, łódzkie, małopolskie, mazowieckie, opolskie, podkarpackie, podlaskie, pomorskie, śląskie, świętokrzyskie, warmińsko-mazurskie, wielkopolskie, zachodniopomorskie, Opole, opolski

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
(2 opinie) napisz opinię
J
Jarosław
W życiu na swojej drodze musiałem korzystać z pomocy Prawnika za każdym razem miałem uwagi co do pracy , mniejsze lub większe . Więc gdy po raz kolejny musiałem zmierzyć się z prawem wybór Pełnomocnika Sądowego wziąłem sobie mocno do serca . Postanowiłem złożyć swoje losy w ręce Pani Joanny i to co otrzymałem przeszło moje największe oczekiwania. Pełen profesjonalizm, ogromna wiedza prawnicza, świetna intuicja, bardzo dobry kontakt, perfekcyjna terminowość. Ocena 12 na 10. Świetny prawnik,gorąco polecam i zapewniam o niezawodności a do tego urocza i piękna kobieta.
K
O
Krzysztof Opole/Malbork
Świetny prawnik. Pełen profesjonalizm, wyobraźnia, ogromna wiedza prawnicza, świetna intuicja, bardzo dobry kontakt, perfekcyjna terminowość. .