Stylizacja rzęs i brwi Justyna Daszkiewicz

Henna brwi i przedłużanie rzęs 2-3D

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Katowicka 65/3, 45-061 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Stylizacja rzęs i brwi Justyna Daszkiewicz
ul. Katowicka 65/3, 45-061 Opole opolskie
NIP
9910404265
Telefon
Stylizacja rzęs i brwi Justyna Daszkiewicz

Informacje

Opis działalności firmy Stylizacja rzęs i brwi Justyna Daszkiewicz w Opole
Nazywam się Justyna Daszkiewicz i jestem założycielką salonu kosmetycznego w Opolu. Zajmuję się stylizacją rzęs i brwi, a usługi realizuję wspólnie z Anetą Miller. Razem tworzymy zespół certyfikowanych kosmetyczek, które przeszły szkolenia z bezpiecznego i profesjonalnego wizażu.
Produkty i usługi
Wiele Pań marzy o wyrazistym spojrzeniu, dlatego niemal codziennie większość z nich co rano wykonuje czasochłonny makijaż. Producenci kosmetyków dają szeroki wybór akcesoriów, dzięki którym rzęsy mogą być zalotnie podkręcone, a do tego wydłużone, natomiast brwi podkreślone i pięknie pogrubione. Jednak oferta mojego salonu skierowana jest do Pań, które myślą o długotrwałym efekcie stylizacji, który pozwoli zapomnieć im o codziennym wizażu.

W salonie wykonuję takie zabiegi jak:
- przedłużanie rzęs 2-3D,
- przedłużanie rzęs 4-6D,
- henna pudrowa Brow Xenna,
- geometria brwi i regulacja,
- lifting rzęs i farbka oraz botox InLei.

Aby udało się uzyskać efekt otwartego oka podczas zabiegu, stosuję sztuczne rzęsy o odpowiednim skręcie, który określa stopień nachylenia włoska, a także jego kształt. Jest to niezwykle ważne, ponieważ wiele Klientek ma różne oczekiwania co wyglądu oprawy ich oczu. Są Panie, którym zależy na bardzo delikatnym i naturalnym efekcie, choć współpracuję również z kobietami, które stawiają na maksymalne pogrubienie i zagęszczenie rzęs. Niezależnie od tego z pewnością dopasuję właściwą technikę stylizacji i przeprowadzę zabieg z zachowaniem zasad bezpieczeństwa.

Paniom polecam również usługi związane z regulacją brwi. Przy pomocy henny pudrowej marki Brow Xenna można uzyskać piękne i naturalne odcienie włosków, dopasowane do urody Klientek. Co ważne preparaty są bezpieczne i mają dopuszczenia do stosowania ich na terenie Unii Europejskiej. Poza tym henna utrzymuje się 2 tygodnie na skórze i aż 6 tygodni na włoskach.

Zapraszam serdecznie do umawiania wizyt w salonie w Opolu - Justyna Daszkiewicz.
Zasięg działania
Firma Stylizacja rzęs i brwi Justyna Daszkiewicz z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń