Salon Kosmetyczny Beauty Bar

Odkryjemy Twoje naturalne piękno

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kośnego 15, 45-056 Opole opolskie
(3 opinie) napisz opinię
Salon Kosmetyczny Beauty Bar
ul. Kośnego 15, 45-056 Opole opolskie
Telefon
Salon Kosmetyczny Beauty Bar

Informacje

Opis działalności firmy Salon Kosmetyczny Beauty Bar w Opole
Salon kosmetyczny Beauty Ba Dominiki Łuczyńskiej można znaleźć w Opolu. Działa z myślą o wykonywaniu makijażu, zabiegów pielęgnacyjnych czy regulacji brwi.
Produkty i usługi
Jestem ekspertem w zabiegach pielęgnacyjnych i odmładzających skórę, uwielbiam wykonywać również zabiegi modelujące sylwetkę z wykorzystaniem sprzętów kosmetycznych oraz używając najlepsze preparaty dostępne na rynku kosmetycznym, które dają widoczne efekty. Zawsze mam na uwadze Twoje dobro i bezpieczeństwo. Klientki cenią mnie za konkretne porady i znakomite efekty. Wybierając odpowiednie zabiegi i dobierając odpowiednio sprecyzowaną pielęgnacje domową pomagam swoim klientom pożegnać ich problemy skórne i kompleksy. Każdego dnia służę swoją wiedzą i wielkim sercem, abyś poczuła się wspaniale w swojej skórze.


Posiadam również licencje na rozpowszechnianie materiałów marki Szwedo Group oraz potwierdzenie wpisu mojego certyfikatu do ewidencji ministerstwa edukacji. Korzystam z pigmentów polskiej marki, które są produkowane w laboratorium w Prudniku. Mamy dostępne preparaty do pielęgnacji domowej po mikropigmentacji.

Pracuję na maszynie ODED®– system 3-igłowej mikropigmentacji ust, oczu, brwi ombre i ciała, w którym korekta jest wyjątkiem, a nie regułą.
W trosce o bezpieczeństwo i efekt pigmentacji produkujemy we własnym laboratorium pigmenty w pierwszej klasie czystości farmaceutycznej do makijażu permanentnego i tatuażu. Nasze pigmenty charakteryzuje:
·łatwa aplikacja
·bardzo szybkie napigmentowanie
·długi i stabilny okres trwałości w tkance

Zapraszamy.
Certyfikaty
Zasięg działania
Firma Salon Kosmetyczny Beauty Bar z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
L
Luiza
Regulacja brwi wykonany perfekcyjnie, polecam wizytę w tam salonie.
K
krajka
Byłam tutaj na peelingu kawitacyjnym. Miła obsługa i sprawnie wykonany zabieg, polecam gorąco.
P
Paulina
Pani Dominika umie ładnie zrobić makijaż permanentny. Teraz świetnie wyglądam przez cały dzień, świetny efekt.