KTR Stolarstwo Tomasz Kasperek

Meble na wymiar tworzone z pasją,unikalne wyroby odróżnią Państwa dom od reszty.

ul. Krzanowicka 133, 46-020 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
608 405 368
Adres korespondencyjny
ul. Krzanowicka 133, 46-020 Opole opolskie

Informacje

O nas
Jesteśmy firmą rodzinną działającą od 2012r. Prowadzimy zakład stolarski w Opolu w dzielnicy Krzanowice. Nasz obszar działania to głównie teren województwa opolskiego, jednakże nie stanowi dla nas problemu realizacja zleceń spoza województwa jak i z zagranicy. Wytwarzamy meble oraz inne wyroby stolarskie z pasją, dbając przede wszystkim o zadowolenie klienta.

Obserwujemy trendy w branży stolarskiej i staramy się produkować funkcjonalne wyroby oparte na najnowszych technologiach oraz wysokiej jakości materiałach.
Opis działalności
Polecamy meble na wymiar, które wykonujemy zarówno z płyty, jak i z drewna. Szukasz kuchni lub szafy? Serdecznie zapraszamy do nas. Jesteśmy firmą produkującą różnego rodzaju wyroby stolarskie, mającą siedzibę w północnej części Opola. Naszym priorytetem jest zadowolenie klienta. Napisz do nas lub zadzwoń, a umówimy się na pomiar i wycenę.
Produkty i usługi
Oferujemy Państwu szeroki wybór wyrobów stolarskich. Zajmujemy się aranżacją, projektowaniem oraz wykonaniem różnego rodzaju mebli do wnętrz mieszkalnych m.in. do kuchni, sypialni, łazienek, pokojów dziecięcych, a także ogrodów. Dodatkowo wykonujemy schody, drzwi (w szczególności o nietypowych rozmiarach), zabudowy wnęk oraz szafy przesuwne. Nasze meble wykonujemy również dla sklepów, szpitali oraz biur. Wykonujemy pomiary, projekty i wizualizacje.

Projektowane przez nas wyroby są zarówno w stylu klasycznym, jak i nowoczesnym. Wszystkie nasze wyroby dostosowujemy do gustów klienta. Zapraszamy do kontaktu.

Skontaktuj się z nami.
Marki i specjalizacje
Szafy pokojowe, kuchnia-meble, szafa w zabudowie, meble, szafy na zamówienie, szafy przesuwne na wymiar, garderoba, szafa wnękowa, szafy zabudowane, drzwi przesuwne do szafy, szafki na wymiar, kuchnie nowoczesne, zabudowa szafy, szafa przesuwna na wymiar, meble kuchenne do zabudowy, zabudowy kuchenne, kuchnie do zabudowy, szafki łazienkowe na wymiar, altany ogrodowe, meble do sklepu, meble do szpitali, meble do ogrodu, meble dla dzieci, meble łazienkowe.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, prudnicki, strzelecki

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń