Ktr-stolarstwo Tomasz Kasperek

Meble na wymiar tworzone z pasją, unikalne wyroby odróżnią Państwa dom od reszty

Meble na zamówienie
ul. Krzanowicka 133, 46-020 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ktr-stolarstwo Tomasz Kasperek

Informacje

Opis działalności
Firmę KRT-Stolarstwo założyliśmy z pasji do wytwarzania pięknych mebli oraz innych elementów wnętrzarskich. W 2012 roku na terenie Opola otworzyliśmy nasz doskonale wyposażony park maszynowy oraz pracownię projektową, w której powstają nie tylko meble na zamówienie, ale także drzwi, schody, balustrady i wiele innych produktów. Właścicielem firmy jest Tomasz Kasperek. Zapraszamy.
Produkty i usługi
W pracowni KRT-Stolarstwo przygotowujemy zarówno projekty, jak i gotowe wizualizacje mebli z drewna litego, płyt oraz dodatkowych kompozytów. Naszym Klientom zapewniamy wykonanie pomiarów i indywidualnego projektu dopasowanego do wystroju ich wnętrza mieszkalnego, czy biurowego. Nasze usługi realizujemy na terenie całego województwa. Jesteśmy także otwarci na współpracę z Klientami na terenie całej Polski i za granicy.

W naszej ofercie można znaleźć produkty meblarskie do niemal każdego pomieszczenia. Są to:
- meble dy sypialni,
- meble do łazienki,
- meble do kuchni,
- meble do pokoju dziecięcego,
- meble do gabinetu i biura.

Produkujemy różnego rodzaju szafki, komody, regały, stoliki, stelaże do łóżek, biurka do gabinetów oraz pokojów dziecięcych, szafki wolnostojące i podwieszane, zabudowy wnęk i wiele więcej!

Naszym markowym produktem są również drzwi z drewna litego produkowane w nietypowych rozmiarach. Klienci zamówią u nas także schody betonowe, ażurowe i drewniane wykonane na konstrukcji stalowej i metalowej. Do schodów projektujemy i wykonujemy specjalne zabudowy.

Mamy też szeroką ofertę mebli ogrodowych, od altan i zadaszeń, po stoły, ławki i wiele innych produktów.

Wykonujemy nie tylko meble do mieszkań, ale także biur, szpitali i sklepów.

Podejmujemy się realizacji projektów klasycznych i nowoczesnych. Pomagamy w zaprojektowaniu i urządzeniu wnętrz, również zgodnie z normami budowlanymi.

Zapraszamy do kontaktu - kadra firmy KRT-Stolarstwo z Opola.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń