Ktr-stolarstwo Tomasz Kasperek

Schody do wnętrz mieszkalnych i biurowych

Schody
ul. Krzanowicka 133, 46-020 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ktr-stolarstwo Tomasz Kasperek

Informacje

Opis działalności
Firmę KTR-Stolarstwo założyliśmy na terenie Opola w 2012 roku. Zajmujemy się produkcją wyrobów stolarskich. Są to schody do pomieszczeń mieszkalnych i biurowych, ale także drzwi, meble i inne nietypowe produkty wnętrzarskie. Usługi realizujemy głównie dla mieszkańców województwa opolskiego, jednak przyjmujemy również zlecenia od Klientów z całej Polski i za granicy. Działamy pod kierownictwem Tomasza Kasperka.
Produkty i usługi
Jako kadra firmy KTR-Stolarstwo zajmujemy się projektowaniem oraz wykonawstwem mebli z drewna litego, płyt oraz dodatkowych kompozytów. Projektujemy schody pod indywidualne zamówienie Klienta. Korzystamy z nowoczesnego parku maszynowego oraz dedykowanych programów projektowych. Nasi Klienci mają realny wpływ na dokonywanie zmian i poprawek w projekcie. Za nim rozpoczniemy produkcję, wszystkie detale związane z wyborem materiałów, rodzaju drewna, czy balustrad omawiamy z Klientem. Zatwierdzony projekt można obejrzeć w formie wizualizacji, czyli trójwymiarowego schematu, na którym doskonale widać, jak będą prezentowały się schody.

Nasze schody charakteryzują się nie tylko modnym designem, ale również bezpieczeństwem. Są zgodne ze wszystkim normami budowlanymi, a nasza kadra czuwa nad każdym etapem produkcji.

W naszej ofercie znajdują się:
- schody drewniane,
- schody betonowe,
- schody samonośne,
- schody ażurowe,
- schody dywanowe,
- schody okładzinowe,
- schody na konstrukcji stalowej,
- schody na konstrukcji metalowej.

Produkujemy również balustrady i poręcze do schodów, wykonane z najróżniejszych komponentów. Zajmujemy się projektowaniem funkcjonalnej zabudowy schodów. Często do produkcji używamy drewna dębowego lub innego materiału litego, co wpływa na solidność i wytrzymałość produktu.

Uzupełnieniem naszej oferty jest produkcja takich elementów jak:
- drzwi wewnętrzne i zewnętrzne,
- meble na wymiar,
- meble kuchenne,
- szafy i garderoby,
- meble łazienkowe,
- zabudowy wnęk,
- przesuwne altany ogrodowe i meble ogrodowe.

Zainteresowane osoby zapraszamy do kontaktu - kadra firmy KTR-Stolarstwo z Opola.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, łódzkie, opolskie, śląskie, wielkopolskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń