TimeTax Sp. z o.o.

Zwrot podatku z zagranicy

Doradztwo podatkowe
ul. Niemodlińska 8, 45-710 Opole opolskie
(16 reviews) napisz opinię
TimeTax Sp. z o.o.

Informacje

Opis działalności firmy TimeTax Sp. z o.o. w Opole
Firma TimeTax powstała w 2006 roku, a jej siedziba mieści się w Opolu. Działalność posiada ponad 60 punktów obsługi Klienta na terenie całej Polski. Znajdą nas Państwo między innymi w Strzelcach Opolskich, Kędzierzynie- Koźlu, Nysie, Wrocławiu czy Bełchatowie.
Produkty i usługi
Naszą specjalnością jest rozliczanie podatków, w szczególności zagranicznych. Oferujemy pomoc osobom pracującym w Anglii, Holandii, Niemczech, Austrii, Belgii, Danii i wielu innych. Nasze wieloletnie doświadczenie oraz kadra wykwalifikowanych pracowników to gwarancją udanej współpracy. Zapewniamy sprawne i bezbłędne przeprowadzenie wszelkich wymaganych formalności.

Proponujemy pomoc w zakresie świadczeń socjalnych, w tym świadczeń rodzinnych i rozliczeń podatków z zagranicy.

Oferujemy obsługę osobom pracującym w krajach, takich jak:
- Niemcy,
- Belgia,
- Szwecja,
- Holandia,
- Wielka Brytania,
- Austria,
- Dania.

Nasza oferta to także pomoc w uzyskaniu świadczeń socjalnych praz rodzinnych na dzieci, odzyskaniem kart podatkowych i dodatków do ubezpieczeń. Pomagamy przy wnioskach o wykazanie dochodu oraz emeryturach za granicą.

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty. Siedziba TimeTax mieści się w Opolu, a szczegółowe informacje znajdą Państwo na firmowej stronie internetowej.
Zasięg działania
Firma TimeTax Sp. z o.o. z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(16 reviews) napisz opinię
M
MArek
Fachowa obsługa. Polecam
S
stefano3335
Nie polecam firmy. Ciągłe przeciąganie terminów, wymówki. Dopiero po trzech miesiącach został mój wniosek na Kindergeld złozony mimo kompletu dokumentów.
P
Panika267
Od lat z nimi współpracuję i nie zamierzam tego zmieniać. Dzięki nim śpię spokojnie, bo wiem, że wszystko jest załatwione, jak należy.
E
Elfik76
Świetna obsługa. Od lat korzystam z ich usług i nigdy mnie nie zawiedli.
W
Wlicua581
Pracownicy tej firmy są świetnie zorientowali w zakresie świadczeń zagranicznych. Otrzymałam od nich ogromną pomoc. Polecam.
B
Bzehi33
W zakresie rozliczania podatków z Niemiec są niezastąpieni. Świetnie sprawdzają się także podczas załatwiania formalności związanych ze świadczeniami socjalnymi.
F
Fypaa883
Świetnie, że mają tak wiele punktów w całym kraju. Gdziekolwiek był nie była- zawsze mam blisko. Polecam.
J
Jfora779
Polecam tę firmę. Dbają o poprawność dokumentów i znają się na zagranicznych rozliczeniach podatkowych.
K
Krystian
O podatkach wiedzą chyba wszystko. Zdecydowanie można im zaufać w tym zakresie.
M
Marysia
Ja również polecam, bardzo fajnie rozegrana sprawa. Pozdrawiam.
A
Asi_gocen
Prowadzę własną firmę za granicą, dlatego regularnie korzystam z ich usług. Zapewniają fachowe doradztwo podatkowe. Polecam.
K
kris1967
Doświadczeni eksperci od doradztwa podatkowego. Skutecznie pomagają w odzyskaniu podatków z zagranicy. Obsługa dostosowana do indywidualnych potrzeb.
E
Eryrs
Doradcy podatkowi godni zaufania. Świetnie się z nimi współpracuje.
O
Ofelia2111
Fachowa pomoc w rozliczeniu podatku z Niemiec oraz odzyskaniu zasiłku Kindergeld. Nie deklarują nie wiadomo jak krótkich terminów odzyskania pieniędzy, jednak działają rzetelnie i bardzo profesjonalnie. Warto, polecam.
M
Marek
Polecam
R
Romanek
Miła obsługa, w biurze w Opolu sympatyczne i uśmiechniete osoby, jednak co najważniejsze kompetentne, pomogły wypełnić dokumenty, a po ich złożeniu, kiedy otrzymywałem jakieś dokumenty mogłem bez problemu uzyskać wyjaśnienia co one oznaczają. Polecam doświadczenia i wiedzy im nie brakuje. :)