Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne Lek. Wet. Stanisław Firlik

Gabinet weterynaryjny - dla zdrowia Twojego pupila

Lecznice weterynaryjne
ul. Poznańska 2, 45-313 Opole opolskie
Poniedziałek 10:00 - 18:00
Wtorek 10:00 - 16:00
Środa 10:00 - 18:00
Czwartek 10:00 - 18:00
Piątek 10:00 - 18:00
Sobota 10:00 - 14:00
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Specjalistyczne Centrum Weterynaryjne Lek. Wet. Stanisław Firlik

Informacje

Opis działalności
W Specjalistycznym Centrum Weterynaryjnym lek. wet. Stanisława Firlika zajmujemy się świadczeniem pełnego zakresu usług weterynaryjnych już od 1989 roku. Nasze centrum znajduje się w Opolu. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Specjalistycznym Centrum Weterynaryjnym w Opolu działamy już od ponad trzech dekad. Specjalizujemy się w świadczeniu usług weterynaryjnych. Pomagamy wszystkim zwierzętom, które do nas trafią, jednak naszą specjalnością są choroby psów i kotów. Weterynaria jest dla nas przede wszystkim życiowym powołaniem i za każdym razem dokładamy wszelkich starań, aby wyleczyć i pomóc jakiemukolwiek czteronożnemu pacjentowi. Działamy aktywnie od prawie trzydziestu lat, pomagając zwierzętom z Opola i okolic. Nasza klinika weterynaryjna jest otwarta całą dobę.

W ramach świadczonych przez nas usług proponujemy między innymi:

- USG zwierząt,
- EKG oraz leczenie chorób serca,
- endoskopia przewodu pokarmowego,
- zdjęcia RTG,
- sterylizacja zwierząt,
- usuwanie kamienia nazębnego ultradźwiękami.

Wykonujemy również zabiegi specjalistyczne z dziedzin chirurgii zwierzęcej, ortopedii oraz zabiegi plastyczne. Jesteśmy przygotowani na przeprowadzenie wszelkich możliwych działań w zakresie chirurgii. Nasz chirurg weterynaryjny ma wieloletnie doświadczenie i podejmuję się wszystkich przypadków. Dodatkowo wykonujemy również szczepienia ochronne profilaktyczne przed różnymi chorobami, których ofiarami mogą paść nasze zwierzęta. Szczepimy przeciwko nosówce, wściekliźnie oraz parwowirozie.

Zatrudniamy tylko doświadczonych weterynarzy, którzy dzięki swojemu wieloletniemu stażowi w pracy, obszernej i ciągle aktualizowanej wiedzy oraz bezgranicznej empatii dla zwierząt zapewniają najwyższą jakość świadczonych przez nas usług. Zwierzęta traktujemy jak naszych przyjaciół, którymi trzeba się opiekować i pomagać im w każdy możliwy sposób. Trzydzieści lat naszego doświadczenia to tysiące wyleczonych zwierząt i właścicieli.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej strony internetowej w celu zapoznania się ze wszelkimi szczegółami.


Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, oleski, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń