Tymowicz Marek Lek. Wet. Gabinet Weterynaryjny

Lecznica dla zwierząt

Lecznice weterynaryjne
ul. Prószkowska 88, 45-758 Opole opolskie
Poniedziałek 09:00 - 19:00
Wtorek 09:00 - 19:00
Środa 09:00 - 19:00
Czwartek 09:00 - 19:00
Piątek 09:00 - 19:00
Sobota 09:00 - 15:00
Niedziela 11:00 - 13:00
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Tymowicz Marek Lek. Wet. Gabinet Weterynaryjny

Informacje

Opis działalności
Właścicielem Gabinetu Weterynaryjnego jest Marek Tymowicz. Siedziba działalności znajduje się w Opolu. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Zajmujemy się weterynarią od wielu lat. Zwierzęta to nasza pasja, dlatego chcemy zadbać o ich zdrowie. W naszym gabinecie dysponujemy szeroką ofertą zabiegów i badań dla Twojego pupila. W kadrze mamy specjalistów od chorób psów i kotów, chirurga, dermatologa i specjalistę od gryzoni. Dzięki temu możemy zaoferować pomoc wielu zwierzętom. Prowadzimy wizyty profilaktyczne, diagnostyczne i lecznicze. W ramach profilaktyki wykonujemy szczepienia oraz odrobaczanie. Pamiętajmy, że każdy pies lub kot musi być regularnie szczepiony aby zapobiec występowaniu wielu chorób. Nasz gabinet wyposażony jest w EKG, RTG oraz USG, dlatego wykonamy wszystkie badania na miejscu. Wykonujemy również szereg badań laboratoryjnych. Jeśli przywiezienie pupila do naszego gabinetu stanowi dla Ciebie problem, proponujemy wizyty domowe z dojazdem w wyznaczone miejsce.

Nasza oferta obejmuje:

- interna,
- chirurgia,
- ortopedia,
- położnictwo,
- ginekologia,
- okulistyka,
- laryngologia,
- endoskopia.

Zajmujemy się również stomatologią, w której zakresie wykonujemy miedzy innymi usuwanie kamienia nazębnego. W ofercie mamy także zabiegi pielęgnacyjne, takie jak czyszczenie uszu lub obcinanie pazurków. Są to zabiegi, które mogą sprawiać trudność właścicielom i dyskomfort zwierzęciu, dlatego lepiej powierzyć to nam. Zabiegi przebiegają w spokojnej, miłej atmosferze, żeby czworonożny pacjent nie czuł się zestresowany. Wykonujemy także czipowanie oraz prowadzimy konsultacje dietetyczne i pomagamy dobrać odpowiednią karmę do indywidualnych potrzeb zwierzęcia.

Uzupełnienie naszej oferty stanowi sprzedaż specjalistycznych karm oraz preparatów mineralno-witaminowych i pielęgnacyjnych, takich jak na przykład szampony.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Gabinetu Weterynaryjnego oraz do odwiedzenia siedziby lecznicy w Opolu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, nyski, oleski, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń