Mój Psycholog Online Marek Ziobro

Wsparcie psychologiczne także przez Internet

Psychiatrzy psycholodzy i psychoterapeuci
ul. Słubicka 13, 45-314 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Mój Psycholog Online Marek Ziobro

Informacje

Opis działalności
Gabinet psychologiczny Mój Psycholog Online, który prowadzi mgr Marek Ziobro, znajduje się w Opolu. Świadczy on pomoc psychologiczną ludziom w różnym wieku i z różnego typu problemami.
Produkty i usługi
Nie należy się wstydzić tego, że ma się problem i nie umie się z nim poradzić. Zawsze warto skierować się do odpowiednio wykwalifikowanych specjalistów, którzy na pewne trudności pomogą spojrzeć w zupełnie innej, terapeutycznej perspektywie. Tacy właśnie fachowcy działają w ramach gabinetu Mój Psycholog Online.
W nim pacjenci mogą skorzystać z różnych form terapii, np.:
- konsultacji indywidualnych
- mediacji dla par
- terapii indywidualnych
- terapii par
- treningów rozwoju umiejętności społecznych dla dzieci
- warsztatów psychologicznych

W gabinecie wykorzystywane są zróżnicowane techniki i metody psychoterapii, które psychologowie dostosowują indywidualnie do konkretnego pacjenta.

Dla osób, które nie mają czasu lub z jakimś powodów nie mogą uczestniczyć w sesjach w gabinecie, została przygotowana oferta konsultacji psychologicznych online. Wszelkie szczegóły związane z tą formą pomocy można znaleźć na stronie gabinetu.

Odpowiedzi na wszelkie pytania związane z ofertą można kierować bezpośrednio w gabinecie w Opolu, bądź też telefonicznie, czy mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń