Mochnik Sp. z o.o. Sp.k.

Szkło lakierowane do Twoich wnętrz

Szkło budowlane
ul. Składowa 6, 45-125 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
(77) 423 28 00
Adres korespondencyjny
ul. Składowa 6, 45-125 Opole opolskie

Informacje

Opis działalności
Firma Mochnik, mieszcząca się w Opolu, na krajowym rynku działa od 1991 roku. Jest właścicielem marki Colorimo - szkła lakierowane idealnie nadające się do wnętrz. Świadczy również kompleksowe usługi związane z obróbką szkła. Dysponuje nowocześnie wyposażonym parkiem maszynowym, co pozwala jej zapewnić najwyższą jakość realizacji.
Produkty i usługi
Szkło to fascynujący materiał, znany od wieków. Zazwyczaj kojarzy się z gładką, przezroczystą i połyskującą powierzchnią, ale to nie jedyne jego oblicze. Współczesne technologie produkcji pozwalają uzyskać również gładkie powierzchnie matowe oraz niezwykle ciekawe, ornamentowe struktury. Polakierowanie ich sprawia, że stanowią wyjątkowy materiał dekoracyjny stosowany w meblarstwie i architekturze wnętrz.

Colorimo Sati Kolekcja 2019 to kontynuacja dobrze znanej i cenionej przez producentów mebli, architektów oraz projektantów kolekcji szkieł lakierowanych matowych.Colorimo Sati to szkło matowe. Unikatowa gama kolorystyczna pozwala sprostać aktualnym trendom wzorniczym i umożliwia dowolną aranżację mebli i wnętrz, nadając im wyszukany, indywidualny charakter.

W edycji 2019 kolekcja została uzupełniona o ciepły kolor Toffi, zdecydowany brąz Kawowy, królewską zieleń Szmaragdu, chłodną szarości Platyny oraz elegancką Czerń. Satynowe szkło lakierowane za sprawą swej gładkiej matowej powierzchni nadaje frontom meblowym elegancki i wyrafinowany wygląd, czyniąc każde wnętrze niezwykłym.

Colorimo Hexi to kolekcja sześciu wzorów szkieł lakierowanych utrzymanych w jednej, ciepłej i eleganckiej tonacji kolorystycznej. Różnorodne zestawienia struktur Colorimo hexi pozwalają na kreatywne tworzenie kompozycji powierzchni ścian lub frontów meblowych.

Firma Mochnik z Opola oferuje również takie produkty i usługi, jak między innymi:
- szlifowanie szkła
- grawerowanie szkła
- cięcie szkła wodą
- sitodruk na szkle
- szkło hartowane
- klejenia szkła metodą UV

Po więcej informacji zapraszamy na stronę internetową. Zachęcamy do skorzystania z bogatej oferty firmy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń