NataLives Nataliia Hulyk

Sprzedaż hurtowa odzieży dziecięcej

Odzież dziecięca
ul. Strzelecka 74, 45-525 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
888 013 214
NataLives Nataliia Hulyk

Informacje

Opis działalności
Natalia Hulyk jest właścicielką firmy NataLives z Opola. Prowadzimy zakład krawiecki, w którym szyjemy odzież dziecięcą i niemowlęcą w różnych rozmiarach. Prowadzimy sprzedaż detaliczną i hurtową. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
NataLives dostarcza Państwu ubrania dla dzieci uszyte w naszym zakładzie krawieckim. Szyciem zajmujemy się od wielu lat. Zapewniamy materiały wysokiej jakości, z których powstaje odzież. Nie podrażnia ona delikatnej skóry dziecka i jest w stu procentach bezpieczna, ponieważ nie zawiera chemicznych dodatków. Krój strojów jest dopasowany do potrzeb dzieci. Wiemy, że jest to czas wzmożonej aktywności fizycznej i zabawy. Dlatego nasze kreacje, są lekkie i wygodne. Nie krępują ruchów i są bardzo przyjemne w dotyku. Ubrania szyjemy także w ilościach hurtowych, więc chętnie nawiążemy współpracę z właścicielami sklepów, którzy zajmują się ich sprzedażą. Szyjemy różne rozmiary dopasowane do Państwa potrzeb. Wykonujemy także przeróbki.

W naszym zakładzie szyjemy:
- ubrania dla niemowląt,
- ubrania dla dziewczynek,
- ubrania dla chłopców,
- bluzki,
- spodnie,
- sukienki.

To oczywiście tylko przykładowy asortyment. Zapraszamy do kontaktu z firmą NataLives z Opola. Chętnie udzielimy więcej informacji.

* Przy zakupie na 600 zł darmowa dostawa.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń