Piotr Zapora Pośrednictwo ubezpieczeniowo finansowe

Ubezpieczenia na życie, OC, AC

Ubezpieczenia
ul. Wileńska 1, 45-318 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Telefon
501 010 220
Adres korespondencyjny
ul. Wileńska 1, 45-318 Opole opolskie
Może cię zainteresować

Informacje

O nas
Oferujemy ubezpieczenia indywidualne i grupowe. Działamy na rynku od 1993 roku. Mamy bardzo duże doświadczenie w branży ubezpieczeniowej. Nasze biuro znajduje się w Opolu. Prowadzimy profesjonalne biuro pośrednictwa ubezpieczeniowego,

zawodowo pomagamy w wyborze polis, które będą optymalnym rozwiązaniem dla naszych Klientów. Współpracujemy z większością firm ubezpieczeniowych funkcjonujących na rynku w zakresie ubezpieczeń majątkowych. Ubezpieczenia życiwe realizujemy przy współpracy z liderem w tej branży – firmą AVIVA.

Chronimy to, co cenne dla Ciebie
Zastanawiasz się nad przyszłością swoich bliskich? To bardzo dobrze! Żyjemy w dobie ciągłych zmian, a zabezpieczenie finansowe może okazać się zbawienne w trudnych sytuacjach. Jeśli to na Tobie spoczywa obowiązek zapewnienia bytu najbliższym, musisz brać pod uwagę możliwość swojego nagłego zachorowania lub nieszczęśliwego wypadku. Zaproponujemy Ci polisę, która zapewni bezpieczeństwo Tobie i Twoim bliskim w zakresie odpowiadającym Waszym indywidualnym potrzebom. Twoi bliscy będą mogli polegać na nas, gdy Ty nie będziesz w stanie się o nich należycie zatroszczyć.
Opis działalności
Chcesz się ubezpieczyć, ale gubisz się w gąszczu ofert? Pośrednictwo Ubezpieczeniowo-Finansowe Piotra Zapora powstało z myślą o właśnie takich problemach!
Produkty i usługi
• Ubezpieczenia indywidualne i grupowe
Oferujemy wszystkie rodzaje ubezpieczeń Avivy. Szczególnie polecamy polisy na życie indywidualne i grupowe , z szerokim zakresem umów dodatkowych chroniących w zakresie zdrowotnym i wypadkowym . Ofertę dobieramy na podstawie indywidualnych preferencji co do zakresu i możliwości finansowych. Zapraszamy do rozmowy o tym, co dla Państwa ważne!

• Ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe
W zakresie proponowanych przez nas ubezpieczeń zapewniamypomoc finansową w przypadku poważnego zachorowania, leczenia szpitalnego, dostępu do prywatnej służby zdrowia czy niezdolności do pracy spowodowanej chorobą.

• Ubezpieczenia dla najmłodszych

• Ubezpieczenia majątku
Twój majątek to kapitał, o który na pewno się troszczysz i pracujesz na niego przez całe życie. Właśnie dlatego powinieneś ubezpieczyć dom, mieszkanie, firmę i sprzęt, którym zarabiasz na życie.

• Ubezpieczenia komunikacyjne
Z naszymi ubezpieczeniami będziesz mógł swobodnie udać się w podróż samochodem. Polisa komunikacyjna to Twój parasol bezpieczeństwaw razie wypadku lub stłuczki. Nie narażaj się na wysokie koszty naprawy samochodu, wykup polisę Auto Casco. W sytuacji awarii na drodze na pewno przyda Ci się szeroki zakres pomocy Assitance.

• Ubezpieczenia podróżne
Jedziesz na wakacje lub w podróż służbową za granicę pomyśl o ubezpieczeniu kosztów leczenia. Nie pozwól aby wysokie rachunki za leczenie za granicą popsuły Ci wakacje i naraziły cię na problemy finansowe.

• Ubezpieczenia zabezpieczenia finansowego
Wziąłeś kredyt? A co się stanie, gdy nie będziesz mógł pracować i spłacać kredytu? A co zrobi z tym kredytem Twoja rodzina gdy ciebie zabraknie. Czy chcesz aby bank zabrał to, na co tak długo pracowałeś. Proponujemy ubezpieczenia terminowe i bezterminowe na zabezpieczenie Twoich zobowiązań kredytowych indywidualnych i firmowych.
Marki i specjalizacje
KAŻDEGO KLIENTA TRAKTUJEMY INDYWIDUALNIE, DOBIERAMY UBEZPIECZENIA POD POTRZEBY NASZYCH KLIENTÓW. PROPONUJEMY KOMPLEKSOWĄ OBSŁUGĘ UBEZPIECZENIOWĄ DLA OSÓB PRYWATNYCH I FIRM. WSPÓŁPRACUJEMY Z 14 CZOŁOWYMI FIRMAMI. DOJEŻDŻAMY DO KLIENTA, MOŻESZ SIĘ UBEZPIECZYĆ BEZ WYCHODZENIA Z DOMU.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
Namysłów, Opole, Olesno, Strzelce Opolskie, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Krapkowice

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe

nnw,