Piotr Zapora Pośrednictwo ubezpieczeniowo finansowe

Szeroki wybór ubezpieczeń indywidualnych i grupowych

Ubezpieczenia
ul. Wileńska 1, 45-318 Opole opolskie
(6 opinii) napisz opinię
Piotr Zapora Pośrednictwo ubezpieczeniowo finansowe

Informacje

Opis działalności
Pośrednictwo ubezpieczeniowo finansowe to firma, którą założyliśmy w Opolu już w 1993 roku z myślą o wszystkich osobach, które chciałyby ubezpieczyć swoje zdrowie, mieszkanie lub firmę. Pomożemy w wyborze odpowiedniej polisy i wytłumaczymy wszystkie zasady funkcjonowania umowy. Działamy pod kierownictwem Piotra Zapory. Zapraszamy!
Produkty i usługi
W naszym biurze zapewniamy obsługę Klienta na najwyższym poziomie. Współpraca z wybranymi towarzystwami ubezpieczeniowymi pozwala nam wybierać w tysiącach ofert dopasowanych do wymagań i oczekiwań naszych Klientów. W naszej ofercie znajdują się wszystkie rodzaje ubezpieczeń Avivy. Są to w szczególności ubezpieczenia na życie dla Klientów indywidualnych, czy grup. Każdą ofertę można uzupełnić o dodatkowe zabezpieczenia finansowe chroniące przed jeszcze większą ilością nieprzewidzianych wypadków. W szczególności, jeżeli nasi Klienci wykonują specyficzny zawód, uprawiają sport, czy zajmują się hobby, które naraża ich na uszczerbek na zdrowiu, oferujemy dodatkowe opcje dostosowane do ich trybu życia! Każda nasza oferta jest układana indywidualnie.

W przypadku skomplikowanego leczenia, choroby, pobytu w szpitalu, czy niezdolności do pracy polisa będzie doskonałym zabezpieczeniem finansowym. Dlatego oferujemy ubezpieczenia zdrowotne i wypadkowe chroniące naszych Klientów w przypadku uszczerbku na zdrowiu.

W naszej ofercie można znaleźć również:
- ubezpieczenia dla dzieci,
- ubezpieczenia majątku,
- ubezpieczenia komunikacyjne,
- ubezpieczenia podróżne,
- ubezpieczenia zabezpieczenia finansowego.

Mamy bardzo szeroką ofertę ubezpieczeń AC i OC dla młodych kierowców i osób, które od wielu lat mają prawo jazdy. Szczególnie dla zmotoryzowanych, którzy dużo podróżują, czy używają samochodu jako narzędzia pracy, polecamy rozbudowane pakiety Auto Casco i ubezpieczenie Assistance.

Nasi agenci zajmą się wszystkimi formalnościami. Aktualnie, aby nabyć ubezpieczenie, Klient nie musi nawet wychodzić z domu!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego z naszym biurem w Opolu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
G
Guha_gg
Mają duży wybór ubezpieczeń. W razie kończenia się umowy przypominają o tym i proponują nową polisę. Bardzo przyjazna ubezpieczalnia.
K
Kbuba
Cieszę się, bo szybko kupiłem tu ubezpieczenie turystyczne. Agent objaśnił dosłownie każdą zasadę funkcjonowania polisy. Opłata nie była wygórowana.
J
Jędrzej
Zaoferowali mi przystępną ofertę ubezpieczenia, która pokrywa całkowicie koszty w przypadku zalania mieszkania, kradzieży, czy dewastacji. Cena za opłaty naprawdę niska.
Ł
Łukasz
Ubezpieczenie AC, które mi tu zaoferowali, jest dla mnie bardzo ważne. Prawie cały dzień jestem w trasie. W razie kolizji, czy naprawy lub awarii w środku nocy nie chcę spłukać się ze wszystkich pieniędzy, dlatego podpisałem umowę, która w takich przypadkach daje mi gwarancję opłacenia kosztów naprawy, czy holowania.
I
Iwona
Korzystamy z ich polisy. Cała nasza rodzina ma tutaj ubezpieczenie. Raty są naprawdę przystępne. Poza tym ubezpieczenie obejmuje niemal wszystkie możliwe nieszczęśliwe wypadki. Uważam, że przy tak niskiej racie polisa zabezpiecza nas naprawdę dobrze.
E
Ela
Polecam tę ubezpieczalnię. Razem z mężem w tym roku postanowiliśmy wykupić porządną polisę na podróż za granicę, ponieważ w tym momencie nie wiadomo co może się wydarzyć. Ubezpieczyciel przygotował dla nas bardzo fajną umowę, która w razie jakichkolwiek kłopotów pokryje wszystkie koszty związane z problemami z przelotem, czy leczeniem za granicą.