Janex Serwis Mariusz Złotowski

Wszystko dla Twojej maszyny - olej, filtry i przewody hydrauliczne - serwis 24h

Hydraulika siłowa
ul. Wojska Polskiego 21, 45-751 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janex Serwis Mariusz Złotowski

Informacje

Opis działalności
W Janex Serwis zajmujemy się sprzedażą filtrów, olejów i smarów do wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych, budowlanych, rolniczych i samochodów. Zajmujemy się też zakuwaniem i naprawą przewodów hydraulicznych 24h na dobę. Nasza siedziba znajduje się w Opolu, a założycielem jest Mariusz Złotowski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Janex Serwis oferujemy szeroką gamę filtrów do samochodów, maszyn przemysłowych, budowlanych I rolniczych, kompresorów I sprężarek, wózków widłowych itp. firm polskich i zagranicznych. Działamy prężnie już od 2014 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Wytwórni Filtrów Sędziszów oraz SF Filter na terenie Opolszczyzny i oferujemy duży wybór filtrów samochodowych, hydraulicznych I przemysłowych. Dodatkowo w swej ofercie posiadamy marki: Donaldson, Baldwin, Fleetguard, Mann, Filtron-Wix, Hifi Jura, SF Filter I inne.

Gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne oraz stany magazynowe dla klienta, wysoką jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Sprzedajemy produkty w oryginalnych opakowaniach producentów, co daje dodatkową gwarancję jakości towaru. Dowóz towaru do klienta to nasz standard, a dedykowana osoba do obsługi firmy umożliwia szybką i fachową transakcję.

Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, staramy się przełożyć na jakość naszej obsługi. Od początku naszej działalności staramy się poznać potrzeby klienta, aby zapewnić mu w pełni profesjonalną obsługę i zaoszczędzić jego czas.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o całodobowy serwis zakuwania i produkcji przewodów hydraulicznych, motoryzacyjnych I przemysłowych.

Naprawiane i produkowane przez nas węże używane są również w rolnictwie, maszynach budowlanych, myjkach wysokociśnieniowych Karcher, sprężarkach, pojazdach ciężarowych oraz osobowych, wózkach widłowych, maszynach tynkarskich, itp.

Oferujemy szeroką gamę końcówek i zaworów hydraulicznych, szybkozłączy i zakuć, nypli, złączy prostych i redukcyjnych, a także węży hydraulicznych, węży przemysłowych, węży do wody, węży do sprężonego powietrza, węży do myjek wysokociśnieniowych, węży paliwowych.

Naprawiamy przewody do wspomagania oraz klimatyzacji.

Godziny otwarcia: serwis całodobowy 24 h, bez dodatkowych opłat.
Zadzwoń 602 694 697!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, nyski, oleski, strzelecki, wrocławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe