Janex Serwis Mariusz Złotowski

Oleje, filtry i przewody hydrauliczne do Twojej maszyny

Hydraulika siłowa
ul. Wojska Polskiego 21, 45-751 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Janex Serwis Mariusz Złotowski
ul. Wojska Polskiego 21, 45-751 Opole opolskie
Telefon
Janex Serwis Mariusz Złotowski

Informacje

Opis działalności firmy Janex Serwis Mariusz Złotowski w Opole
W Janex Serwis zajmujemy się sprzedażą filtrów, olejów i smarów do wszelkiego rodzaju maszyn przemysłowych, budowlanych, rolniczych i samochodów. Zajmujemy się też zakuwaniem i naprawą przewodów hydra Mariusz Złotowski. Zapraszamy do kontaktu.
Produkty i usługi
W Janex Serwis oferujemy szeroką gamę filtrów do samochodów, maszyn przemysłowych, budowlanych I rolniczych, kompresorów I sprężarek, wózków widłowych itp. firm polskich i zagranicznych. Działamy prężnie już od 2014 roku. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem Wytwórni Filtrów Sędziszów oraz SF Filter na terenie Opolszczyzny i oferujemy duży wybór filtrów samochodowych, hydraulicznych I przemysłowych. Dodatkowo w swej ofercie posiadamy marki: Donaldson, Baldwin, Fleetguard, Mann, Filtron-Wix, Hifi Jura, SF Filter I inne.

Gwarantujemy fachowe doradztwo techniczne oraz stany magazynowe dla klienta, wysoką jakość oferowanych produktów oraz konkurencyjne ceny. Sprzedajemy produkty w oryginalnych opakowaniach producentów, co daje dodatkową gwarancję jakości towaru. Dowóz towaru do klienta to nasz standard, a dedykowana osoba do obsługi firmy umożliwia szybką i fachową transakcję.

Zaufanie, jakim obdarzają nas klienci, staramy się przełożyć na jakość naszej obsługi. Od początku naszej działalności staramy się poznać potrzeby klienta, aby zapewnić mu w pełni profesjonalną obsługę i zaoszczędzić jego czas.

Naszą ofertę rozszerzyliśmy o całodobowy serwis zakuwania i produkcji przewodów hydraulicznych, motoryzacyjnych I przemysłowych.

Naprawiane i produkowane przez nas węże używane są również w rolnictwie, maszynach budowlanych, myjkach wysokociśnieniowych Karcher, sprężarkach, pojazdach ciężarowych oraz osobowych, wózkach widłowych, maszynach tynkarskich, itp.

Oferujemy szeroką gamę końcówek i zaworów hydraulicznych, szybkozłączy i zakuć, nypli, złączy prostych i redukcyjnych, a także węży hydraulicznych, węży przemysłowych, węży do wody, węży do sprężonego powietrza, węży do myjek wysokociśnieniowych, węży paliwowych.

Naprawiamy przewody do wspomagania oraz klimatyzacji.
Zasięg działania
Firma Janex Serwis Mariusz Złotowski z lokalizacji: Opole świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, brzeski, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, Opole, opolski, strzelecki, Wrocław, wrocławski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń