Trojek Group Sp. z o.o.

Skup i transport złomu i metali kolorowych.

Złom i surowce wtórne
Wspólna 9, 45-831 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
506 304 764
Adres korespondencyjny
Wspólna 9, 45-831 Opole opolskie

Informacje

Opis działalności
Trojek Group Sp. z o.o. to przedsiębiorstwo, które rozpoczęło swoją działalność w 2014 roku. Naszą specjalnością jest skup, przerób i transport złomu. Siedziba zakładu mieści się w Tychach, na terenie województwa opolskiego. Zapraszamy do współpracy!
Produkty i usługi
Proponujemy terminowe i rzetelne usługi złomowania. Działamy w branży od wielu lat, jesteśmy częścią czeskiej grupy Trojek. Zakres naszych działań obejmuje województwo śląskie i część małopolskiego.


Naszą specjalnością jest dostarczanie złomu do hut i zakładów produkcyjnych. Dysponujemy nowoczesnym sprzętem i dużą wiedzą, która sprawia, że działamy sprawnie i zgodnie z zasadami bezpieczeństwa.


Oferujemy:

- skup złomu,
- sprzedaż złomu,
- transport złomu,
- przerób złomu,
- skup metali kolorowych,
- skup metali nieżelaznych,
- skup złomu wsadowego,
- skup złomu niewsadowego.


Od samego początku działalności cieszymy się dużym uznaniem. Prężnie się rozwijamy, nieustannie inwestując w sprzęt i kapitał ludzki. Dokładamy wszelkich starań, aby nasza oferta była najatrakcyjniejsza na rynku. Zapewniamy konkurencyjne ceny.


Zapewniamy odbiór złomu ze wskazanego wcześniej miejsca. Posiadamy flotę pojazdów samozaładowczych, elektroniczną wagę do 50 ton oraz system wymiany kontenerów, który sprawia, że realizacja zleceń przebiega szybko i bezproblemowo.


Zachęcamy do kontaktu!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń