"Ecoplan" Jarosław Kowalczyk

(0 opinii)

ul. Zagrodowa 18
45-416 Opole, woj. opolskie
Informacje
"Ecoplan" Jarosław Kowalczyk prowadzi działalność w branży Ochrona środowiska.
Siedziba firmy znajduje się w Opole ( województwo opolskie). Jeżeli chcesz bezpośrednio skontaktować się z "Ecoplan" Jarosław Kowalczyk – kieruj się pod adres: ul. Zagrodowa 18, Opole
Z "Ecoplan" Jarosław Kowalczyk możesz skontaktować się nie tylko na miejscu, ale także
mailowo: ecoplan@ecoplan.biz.pl
lub telefonicznie, pod numerem 609 617 572
Podobne firmy w okolicy
Lipowa 1a, Turawa
Analizy Przyrodnicze są firmą specjalizującą się w badaniach z zakresu ochrony środowiska.Naszą podstawową działalnością jest wykonywanie ekspertyz, inwentaryzacji i monitoringów przyrodniczych.
Inwap Sp. z o.o. Logo
Starobrzeska 34 B, Brzeg
Posiadamy kilkunastoletnie doświadczenie w branży wodno-kanalizacyjnej.Firma Inwap oferuje dostawę i montaż pompowni domowych opartych na pompach wyporowych i wirowych.
Romuald Cisakowski "STATPROBE CONSULTING Logo
94, Domaszkowice
Agencja „Statprobe” Romuald Cisakowski to firma wyspecjalizowana w działaniach eksperckichzwiązanych z monitoringiem przyrodniczym, ochroną przyrody i ochroną środowiska. Swoją działalność rozpoczęła w 1996 roku i bazuje na moim kilkudziesięcioletnim doświadczeniu w tych dziedzinach.
Miarki 61, Prudnik
Podstawowym profilem naszej działalności jest kompleksowe świadczenie usług w zakresie doradztwaoraz opracowywania dokumentacji wymaganych przepisami Prawa Ochrony Środowiska, Prawo geologiczne i górnicze, Ustawy o odpadach, Prawa wodnego, Prawa Budowlanego oraz innych ustaw środowiskowych.
Oceny i opinie
Średnia ocen firmy:
(0 opinii)
Miejsce na Twoją opinię o firmie

Twoja ocena ogólna

 
 
 

Wyznacz trasę dojazdu

start
stop
ul. Zagrodowa 18
45-416 Opole, woj. opolskie