Izabela Król Gabinet weterynaryjny

Profilaktyka i leczenie zwierząt dużych oraz małych

Lecznice weterynaryjne
ul. Zamiejska 7, 45-846 Opole opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
(77) 474 48 82
Izabela Król Gabinet weterynaryjny

Informacje

Opis działalności
Gabinet weterynaryjny w Opolu jest miejscem, w którym z chęcią podejmujemy się leczenia zwierząt. Właścicielką gabinetu jest Izabela Król. Przyprowadzić mogą Państwo do nas zarówno zwierzęta duże, jak i małe. Wykonujemy badania i leczymy zwierzęta każdego gatunku. Swoje usługi świadczymy już od 1997 roku.
Produkty i usługi
Zdrowie zwierząt jest dla nas bardzo ważne. Zdajemy sobie sprawę z tego, jak ciężko jest wyczuć problemy zdrowotne pupila w domowych warunkach. W związku z tym apelujemy o zgłaszanie wszystkich nietypowych zachowań zwierzęcia. W naszym gabinecie przeprowadzamy szczegółowe badania laboratoryjne zwierząt. Wykonujemy działania z zakresu profilaktyki i leczenia zachowawczego.

Gabinet weterynaryjny w Opolu umożliwia Państwu zaszczepienie, odrobaczenie i odpchlenie zwierzaków. W razie konieczności przeprowadzamy również działania z zakresu chirurgii miękkiej. Nasza lecznica poprzez regularne rehabilitacje umożliwia zwierzęciu powrót do prawidłowego funkcjonowania po nieszczęśliwym wypadku.

Co więcej, w ramach świadczonych przez nas usług wykonujemy między innymi:

- USG,
- RTG,
- EKG,
- wystawianie paszportów,
- chipowanie zwierząt,
- leczenie komórkami macierzystymi.

Zachęcamy do przejrzenia strony internetowej naszej przychodni weterynaryjnej w Opolu. Zapraszamy również do odwiedzenia jej osobiście wraz ze swoim zwierzątkiem.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń