Ulabruk Urszula Kiefer

Profesjonalne wykonawstwo usług brukarskich

Brukarstwo
49-318 Łukowice Brzeskie 74 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
662 572 857
Adres korespondencyjny
49-318 Łukowice Brzeskie 74 opolskie
Media społecznościowe

Informacje

Opis działalności
Firma, której właścicielką jest Urszula Kiefer, nosi nazwę Ulabruk. Działamy na rynku od 2014 roku. Posiadamy w branży brukarskiej cenne doświadczenie oraz ciągle staramy się rozwijać. Nasza siedziba zlokalizowana jest w Łukowicach Brzeskich, w województwie opolskim.
Produkty i usługi
Świadczeniem szeroko pojętych usług brukarskich zajmujemy się już od kilku lat. Jesteśmy młodą firmą, ale posiadamy perspektywy rozwoju i nieustannie poszerzamy swoją ofertę, by dostosować ją do potrzeb Klientów.

Nasza oferta to na przykład:
- sprzedaż kostki brukowej,
- sprzedaż kruszywa,
- sprzedaż ziemi,
- sprzedaż kamienia ozdobnego,
- układanie kostki brukowej,
- brukarstwo artystyczne.

Poza tym zajmujemy się także tworzeniem dróg czy wykonawstwem tarasów z kostki brukowej. Korzystamy wyłącznie z materiałów najwyższej jakości, w które zaopatrują nas zaufani dostawcy. Nawiązaliśmy z nimi owocne współprace, dzięki czemu mamy pewność, że nigdy nas nie zawiodą i zawsze dostarczą odpowiednie produkty.

Kadra pracownicza firmy to odpowiednio wykwalifikowani i doświadczeni brukarze, którzy pracują w branży od wielu lat. Doskonale zdołali poznać swoje kompetencje oraz możliwości. Podczas wykonywania swoich zadań korzystamy wyłącznie z najlepszych narzędzi, co znacznie ułatwia i przyspiesza pracę. Gwarantujemy terminową realizację zleceń oraz atrakcyjne ceny.

W razie pytań zapraszamy do kontaktu i zachęcamy do odwiedzenia siedziby firmy w Łukowicach Brzeskich.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych lokalizacjach:
opolskie, dolnośląskie, śląskie

Media społecznościowe

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń