Marcin Mysłek Dom pogrzebowy

Kompleksowe usługi pogrzebowe, transport zwłok, krematorium

Usługi pogrzebowe
ul. Ciepłownicza 1, 49-305 Brzeg opolskie
(5 opinii) napisz opinię
Telefon
(77) 411 56 22
Marcin Mysłek Dom pogrzebowy

Informacje

Opis działalności
Marcin Mysłek jest właścicielem Domu pogrzebowego, który działa na terenie całego kraju i zagranicą. Siedziba naszej firmy znajduje się w Brzegu, w województwie opolskim. Działamy od 1992 roku. Nasza oferta skierowana jest przede wszystkim do Klientów prywatnych, którzy stracili osobę bliską, ale również do instytucji takich jak pomoc społeczna, czy prokuratura.
Produkty i usługi
Dom pogrzebowy zajmuje się organizacją pogrzebów katolickich oraz świeckich według życzeń zmarłego i jego rodziny. Transportujemy zwłoki do własnej chłodni, z całego kraju oraz z zagranicy. Ponadto załatwiamy z odpowiednimi instytucjami zezwolenia sanitarne i konsularne. Zajmujemy się myciem i balsamowaniem zwłok. Do naszych usług należy także kosmetyka ciała. Oferujemy usługi kremacyjne, które realizujemy także dla innych zakładów pogrzebowych.

Ceremonie organizujemy również z zasiłków pogrzebowych, które rodzina może otrzymać z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych. Pomagamy wypełnić formalności i dokumenty, także do Urzędu Stanu Cywilnego lub Kasy Rolniczej Ubezpieczenia Społecznego.

W naszej ofercie znajduje się również:
- przygotowanie oprawy muzycznej pogrzebu,
- przygotowanie kwiatów i wieńców pogrzebowych,
- sprzedaż trumien,
- sprzedaż urn,
- sprzedaż różańców,
- sprzedaż tabliczek nagrobnych.

Wiązanki mogą być wykonane z kwiatów ciętych lub sztucznych wedle życzeń najbliższych i rodziny. Oferujemy także szeroki wybór urn drewnianych, mosiężnych, cynkowanych, czy metalowych. Sprzedajemy obudowy na grób. Rodzina może wybierać spośród licznych akcesoriów, które pomogą godnie pochować osobę zmarłą.

Każda usługa dostosowana jest do możliwości finansowych Klienta. Nasi pracownicy to doświadczone osoby, które zawsze zachowują stosowny szacunek względem uczestników pogrzebu.

Zapraszamy do kontaktu z Domem pogrzebowym z Brzegu.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych województwach i powiatach:
opolskie, dolnośląskie, Opole, namysłowski, brzeski, oławski

Opinie

(5 opinii) napisz opinię
M
Małgorzata
Przewieźli ciało mojego syna z drugiego końca kraju. Ceremonia, którą przygotowali, była dostosowana do naszych wymagań.
R
Roman
Usługi pogrzebowe w dosyć niskich cenach. Mają też piękne trumny, bardzo solidne i w przystępnej cenie.
K
Karolina
Zakład ma świetnie podejście do osób, które straciły właśnie kogoś bliskiego. Są wyrozumiali i zajmą się formalnościami.
M
Marlena
Dzięki nim nie musiałam się martwić transportem ciała mojej mamy z zagranicy. Zostało odpowiednio przygotowane. Kadra zajęła się kosmetyką oraz przygotowaniem dokumentów, bez których nie mogliby przewieźć zmarłej. Polecam.
B
Bogna
Polecam ten zakład pogrzebowy osobom, które właśnie straciły kogoś bliskiego. Kadra zajmie się formalnościami, pomoże też wypełnić papiery do ZUS-u. Przygotują całą ceremonię według wszystkich życzeń Klienta. Zajmą się również kwiatami, dostarczeniem trumny i transportem zwłok. Nie trzeba się niczym martwić.