Van-Team Łukasz Wojciechowski

Zabudowy samochodów użytkowych Van-Team - karawany

Zabudowy nadwozi samochodowych
pl. Młynów 4, 49-306 Brzeg opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
501 723 802
Van-Team Łukasz Wojciechowski

Informacje

Opis działalności
W Van-Team zajmujemy się profesjonalną zabudową samochodów pogrzebowych już od 2010 roku. Nasza siedziba znajduje się w Brzegu na terenie województwa opolskiego, a założycielem jest Łukasz Wojciechowski. Zapraszamy serdecznie do kontaktu.
Produkty i usługi
Nasza firma Van-team została utworzona w 2010r., przez dwie osoby, które przez ok. 10 lat zdobywały doświadczenie, umiejętności, wiedzę w renomowanej wrocławskiej firmie, gdzie wykonywaliśmy różnego rodzaju zabudowy na pojazdach typu furgon.

Możemy zaoferować w swej palecie usług różnego rodzaju zabudowy, adaptacje na pojazdach bazowych typu furgon, w zabudowach wykorzystujemy części, produkty tylko te, które posiadają atesty oraz homologacje by spełniały jak najwyższe normy.

Sami prowadząc działalność, zdobyliśmy uprawnienia i umiejętności w zakresie spawalnictwa w naszym warsztacie, gdzie do dyspozycji posiadamy park spawalniczy, który może sprostać różnego rodzaju pracom na metalach, aluminium, chromoniklu (kwasiak). W zabudowach typu karawan ma to ogromne znaczenie w możliwościach wykończeniowych jak i estetycznych.

Nasze usługi dopełnia również wykwalifikowany tapicer, który w zabudowach z tapicerką może sprostać wymaganiom najbardziej wymagających klientów. Nasza firma ciągle się rozwija i szuka nowych rozwiązań, by sprostać wymaganiom rynku i zaspokoić najbardziej wymagających klientów. Wykonane zabudowy posiadają pełną dokumentację łącznie z dopuszczeniem do ruchu oraz gwarancją. Wszystkie oferowane przez nas usługi wykonywane są w konkurencyjnych cenach.

Dla naszych klientów mamy do dyspozycji dogodne systemy ratalne jak i leasingowe.

Zapraszamy do współpracy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń