Mk-Pots Krystian Rożniatowski

Tworzywa sztuczne
49-340 Kantorowice 51 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Kontakt

Strona www
Telefon
793 995 406
Adres korespondencyjny
49-340 Kantorowice 51 opolskie

Informacje

Opis działalności
Siedziba naszego przedsiębiorstwa znajduje się w Kantorowicach, na terenie województwa opolskiego. Naszą specjalnością jest produkcja donic. Oferujemy donice na wymiar. Właścicielem firmy jest Krystian Różniatowski. Mk-Pots zajmuje się projektowaniem i tworzeniem donic na zamówienie.
Produkty i usługi
Jesteśmy młodym i nowoczesnym producentem oryginalnych, ozdobnych donic ogrodowych i tarasowych. Wykonujemy donice prostokątne, podświetlane i podłużne. Wszystkie nasze produkty są robione ręcznie, z wykorzystaniem sprawdzonych i solidnych materiałów. Istnieje możliwość wyboru kilku rodzajów wykończenia produktu. Nasze wyroby są dostępne w kilkunastu kolorach.


Oferujemy:


- donice ozdobne,
- donice podświetlane,
- donice prostokątne,
- donice podłużne,
- donice do domu,
- donice na taras,
- donice ogrodowe.


Proponujemy eleganckie, jedyne w swoim rodzaju donice, które wykonujemy z uwzględnieniem Państwa indywidualnych preferencji. Donice na wymiar to świetny pomysł na wykończenie swojego ozdobnego tarasu lub elewacji budynku. Oferujemy również donice, które dodadzą charaktery każdemu pomieszczeniu . Oferujemy wysokiej jakości produkty, które zostały wykonane ze sprawdzonych, trwałych materiałów.


Zapewniamy atrakcyjne warunki współpracy. Wykonujemy szybką, wstępną wycenę realizacji projektu. W cenie usługi zapewniamy transport gotowych donic pod wskazany przez klienta adres.


Wieloletnie doświadczenie i wiedza to doskonała gwarancja jakości i solidności naszych wyrobów. Działamy rzetelnie i terminowo. Każdego dnia dokładamy wszelkich starań, aby spełnić oczekiwania nawet najbardziej wymagających z Państwa.


Zachęcamy do kontaktu. Z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania dotyczące oferty i możliwości współpracy. Wykonujemy też szybką, wstępną wycenę. Donice na wymiar to nasza specjalność! Zapewniamy konkurencyjne ceny i atrakcyjne, oryginalne produkty.


Zapraszamy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi na terenie całego kraju, m.in. na obszarze wymienionych miejscowości:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń