Aleksandra Puszkiewicz-Wojczyszyn Mikro-beton

Niestandardowe rozwiązania podłogowe

Posadzki przemysłowe
Kwiatowa 9, 49-313 Lubsza opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Telefon
733 227 710
Adres korespondencyjny
Kwiatowa 9, 49-313 Lubsza opolskie

Informacje

Opis działalności
Mikro-beton to firma oferująca nowoczesne rozwiązania dotyczące pokrycia podłogowego, specjalizując się w posadzkach dekoracyjnych. Osobą decyzyjną jest Aleksandra Puszkiewicz, a siedziba znajduje się w Lubszy na terenie województwa opolskiego. Zapraszamy
Produkty i usługi
W firmie Mikro-beton zajmujemy się budową niestandardowych posadzek – posadzek żywicznych. Są to bardzo nowoczesne posadzki, które charakteryzują się nie tylko wysokimi parametrami wytrzymałościowymi, ale także niestandardowym, unikatowym wyglądem, który z pewnością Cię usatysfakcjonuje. Osobą decyzyjną w naszej firmie jest Aleksandra Puszkiewicz, której celem było dostarczenie klientom nowoczesnych rozwiązań. Znajdujemy się w Lubszy na terenie województwa opolskiego.

Wszystkich klientom gwarantujemy indywidualne podejście do zlecenia, zachowując przy jego realizacji najwyższe standardy pracy. Zanim podejmiemy jakiekolwiek działania długo rozmawiamy o oczekiwaniach zleceniodawcy względem posadzki i naszej pracy, co pozwala nam na spełnienie jego potrzeb.

W ramach naszej działalności zajmujemy się budowa takich posadzek jak między innymi:
- posadzki z żywicy epoksydowej,
- posadzki z mikrobetonu,
- posadzki z mikrocementu,
- posadzki z betonu polerowanego,
- posadzki z betonu,
- posadzki z żywicy.

Nowoczesny sprzęt, z jakiego korzystamy podczas realizowania zlecenia, pozwala nam na prowadzenie komfortowej, sprawnej i dokładnej pracy. Nasi klienci mogą liczyć na terminowość i najwyższe standardy obsługi. Dbamy o każdy szczegół, bo to właśnie z szczegółach leży największy dekoracyjny potencjał.

Zapraszamy do podjęcia z nami współpracy.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń