MONTER Michał Pniewski

Produkcja, montaż i renowacja mebli drewnianych, drzwi oraz schodów

Stolarze
49-313 Nowy Świat 45 opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
MONTER Michał Pniewski

Informacje

Opis działalności firmy MONTER Michał Pniewski w Nowy Świat
MONTER to zakład stolarski we wsi Nowy Świat, w województwie opolskim. Mamy duże doświadczenie w obróbce drewna i produkcji wyjątkowego wyposażenia wnętrz.
Produkty i usługi
MONTER to zakład stolarski z wieloletnią tradycją. Zajmujemy się m.in. produkcją i montażem nowoczesnych oraz klasycznych schodów. Wykonujemy schody z drewna dębowego. Dzięki temu są trwałe i estetyczne. W domach montujemy schody proste, zabiegowe, ze spoczynkiem, a także na betonie. Wytwarzamy też do schodów poręcze.
W zakładzie powstają również drzwi wejściowe do domów i innych obiektów. Są to drzwi jedno i dwuskrzydłowe z przeszkleniami, w tym z witrażami i bez nich. Stolarka produkowana jest przez nas na wymiar z drewna sosnowego, dębowego i modrzewiowego. Na życzenie rzeźbimy powierzchnię drzwi, co nadaje im wyjątkowego charakteru.

Podejmujemy się też renowacji mebli drewnianych. Oferujemy klientom zarówno z drewna jak i płyty meblowej:
-szafy wnękowe,
-garderoby,
-meble kuchenne,
-komody,
-szafki nocne,
-regały,
-łóżka.

Do mebli kuchennych używamy systemów Blum i GTV, a w szafach i garderobach montujemy oświetlenie oraz lustra. Składamy też w całość meble zakupione przez klientów w sklepach. Przykładem są szafy, regały i półki. Wykonujemy również inne prace stolarskie.
Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty przygotowanej przez MONTER! Więcej informacji udzielamy telefonicznie i e-mailowo.
Zasięg działania
Firma MONTER Michał Pniewski z lokalizacji: Nowy Świat świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, brzeski, kluczborski, namysłowski, oławski, Opole

Opinie

WeNet jako administrator serwisu nie prowadzi weryfikacji, czy publikowane w serwisie opinie pochodzą od konsumentów, którzy nabyli dany produkt lub usługę lub ich używali.
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń