Ventura Piotr Mrozek

Sprzedaż palet przemysłowych, jednorazowych i nietypowych

Palety
Parkowa 9, 49-318 Skarbimierz opolskie
(10 opinii) napisz opinię
Ventura Piotr Mrozek

Informacje

Opis działalności
Nazywam się Piotr Mrozek. Jestem właścicielem firmy Ventura. Jest to zakład, oferujący Państwu ogromny wybór palet i produktów drewnianych. Zajmujemy się nie tylko sprzedażą palet, ale również ich skupem oraz naprawą. Naszą siedzibą znajdą Państwo w Skarbimierzu na terenie województwa opolskiego. Działamy już od 1990 roku.
Produkty i usługi
Nasz zakład stał się odpowiedzią dla każdego przedsiębiorstwa. Posiadamy duże zaplecze magazynowe, na którym składowane są setki, różnego rodzaju palet. W zależności od Państwa potrzeb oferujemy zarówno nowe, jak i używane palety. Dysponujemy własnym środkiem transportu, dzięki czemu zamówione produkty błyskawicznie dotrą pod wskazany adres!

U nas mogą Państwo zakupić między innymi takie produkty jak:

- palety przemysłowe,
- palety jednorazowe,
- europalety,
- kosze metalowe,
- skrzynio-palety,
- nadstawki.

Oferujemy Państwu także zakup palet nietypowych. Dostosujemy wymiary palet do Państwa potrzeb. Pozwoli to na skuteczny i łatwy transport produktów niewymiarowych. Każda ze sprzedawanych przez nas palet wykonana została zgodnie z obowiązującymi standardami. Ich jakość i trwałość pozwoli Państwu cieszyć się produktem przez długie lata. W razie konieczności Ventura jest również do Państwa dyspozycji z zakresu naprawy palet.

Z chęcią odkupimy od Państwa wszystkie palety. Zaproponujemy interesującą ofertą cenową. Sami odbierzemy produkty. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami oferty. Zapraszamy do przejrzenia naszej strony internetowej lub do odwiedzenia naszego biura w Skarbimierzu. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, a nasi eksperci doradzą Państwu podczas wyboru i zakupu palet.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, śląskie

Opinie

(10 opinii) napisz opinię
Z
Zenadefe
Oferują europalety używane w bardzo dobrych cenach, o wiele taniej niż nowe, a tak samo dobre jakościowo! Polecam.
T
Tpodema
Mają w ofercie doskonałe palety przemysłowe w konkurencyjnej cenie. Polecam.
R
Robert
Godne polecenia usługi w zakresie naprawy palet, bez problemu naprawili uszkodzenia, dzięki czemu palety służą nadal bez zarzutu.
F
Filip
Zaopatruję się u nich w palety, bardzo dobra jakość, solidne i bardzo wytrzymałe. Nie dość, że cena świetna to jeszcze zapewniają dostawę.
G
Gabriel
Z czystym sumieniem mogę polecić. Naprawa palety przebiegła bardzo sprawnie. Produkt jest jak nowy.
A
Adrian
Firma Ventura bezproblemowo i błyskawicznie przetransportowała moje palety do magazynu. Polecam!
K
Kuba
Szybko odpowiedzieli na moje zgłoszenie i przygotowali palety nietypowe o wymiarach, które mi odpowiadają.
A
Artur
Jakiś czas temu zdecydowałem się sprzedaż nieużywane już palety. Firma Ventura zaoferowała bardzo dobrą cenę. Polecam.
M
Michał
Jeśli o mnie chodzi to zakład oferuje świetnej jakości palety. Zdecydowałem się na zakup palet używanych, a mimo to są one praktycznie jak nowe! Cena mi odpowiada. Polecam każdemu.
G
Grzegorz
Przedsiębiorstwo na medal! Można zakupić u nich najróżniejsze palety, w całkiem przystępnej cenie! Jestem zadowolony. Jakość produktów w pełni sprostała moim oczekiwaniom.