Bartex Zakład Ślusarski Bramy Ogrodzenie Zazula R

Wysokiej jakości elementy ogrodzeń metalowych

Bramy i ogrodzenia
ul. Armii Krajowej 9a, 49-345 Skorogoszcz opolskie
(4 opinie) napisz opinię
Bartex Zakład Ślusarski Bramy Ogrodzenie Zazula R

Informacje

Opis działalności
Prowadzimy zakład ślusarski Bartex, gdzie wykonujemy ogrodzenia metalowe, a także kute elementy ogrodzeń. Właścicielem jest Roman Zazula, a nasza siedziba mieści się w Skorogoszczy, na terenie województwa opolskiego.
Produkty i usługi
Naszym klientom oferujemy między innymi różnego rodzaju ogrodzenia, balustrady, kraty, garaże. Produkty te nie tylko są funkcjonalne, ale również estetyczne i bardzo nowoczesne. Jest możliwość zamontowania napędu Faac do bram. Ogrodzenia bardzo dobrze sprawdzają się jako osłona prywatnej posesji oraz obiektów. Ich atrakcyjny i uniwersalny wygląd komponuje się zarówno z tradycyjną, jak i nowoczesną architekturą.
Oferujemy wyjątkowe kolekcje ogrodzeń kutych prostych i ozdobnych. Projekty ogrodzeń czy balustrad realizujemy z naszych propozycji lub z projektu klienta, dopracowane w najmniejszym detalu. Wykonane z wysokiej jakości stali lub metalu. Materiał cynkujemy i malujemy proszkowo według życzenia klienta.

Nasza oferta to:
- ogrodzenia kute,
- produkcja ogrodzeń,
- ogrodzenia metalowe (z elementów kutych),
- systemy ogrodzeniowe,
- ogrodzenia panelowe,
- ogrodzenia z siatki,
- montaż ogrodzeń,
- ogrodzenia na zamówienie,
- nietypowe ogrodzenia,
- bramy wjazdowe.

Ponadto tworzymy furtki metalowe, balustrady balkonowe kute, barierki metalowe, poręcze metalowe, kraty zabezpieczające na okna, konstrukcje metalowe czy też stelaże reklamowe. Zapewniamy montaż barierek, balustrad i innych wyrobów. Ponadto rekonstruujemy stare wyroby ślusarsko-kowalskie.

Zapewniamy profesjonalne doradztwo oraz solidne wykonanie. Przed wykonaniem zlecenia wykonujemy dokładny pomiar oraz wycenę, które są w stu procentach darmowe. Uzupełnienie naszej oferty stanowi świadczenie usług ślusarskich w szerokim zakresie oraz obróbka ogrodzeń, by sprostały Państwa oczekiwaniom. Udostępniamy możliwość zakupy na raty.

Zapraszamy serdecznie do nawiązania współpracy z zakładem Bartex w Skorogoszczy!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
T
Tośka
Sprawnie wykonują ogrodzenia, które są odpowiednio wytrzymałe i funkcjonalne.
R
Rafał
Jestem niezwykle zadowolony z jakości usług, jaką prezentuje firma Bartex. Polecam serdecznie.
A
Agnieszka
Zamówiłam tam ogrodzenie do swojej działki i muszę powiedzieć, że jestem pozytywnie zaskoczona. Stworzone ogrodzenie w stu procentach spełnia moje oczekiwania.
F
Franek
Bardzo dobrze wykonują ogrodzenia. Zdecydowanie znają się na tym aspekcie i sprawnie realizują powierzone im zlecenia.