Wiesz jak się skutecznie zareklamować?

Daj się znaleźć w największej internetowej wyszukiwarce firm

od 49zł /miesięcznie

Zobacz więcej produktów reklamowych

Jestem zainteresowany ofertą,
proszę o kontakt.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon, o ile została wyrażona stosowna zgoda), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail (o ile została wyrażona stosowna zgoda) oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Dodaj firmę do Panoramy Firm

Nie jestem właścicielem firmy

Chciałbym dodać firmę, kawiarnię, restaurację lub punkt usługowy do wyszukiwarki Panorama Firm.

Mam firmę

Chciałbym dodać swoją firmę lub sprawdzić czy znajduje się już w wyszukiwarce lokalnej Panorama Firm.

Twoja firma w Panoramie Firm

Dodaj firmę w mniej niż 60 sekund

Eniro Polska Sp. z o.o. zachowuje prawo do odstąpienia od bezpłatnej publikacji danych teleadresowych w powyższych formach, dostarczania informacji bez podania przyczyny oraz bez poinformowania zamawiającego.

Administratorem danych jest Eniro Polska Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, przy ul. Postępu 14A. Dane osobowe zbierane są w celu prowadzenia bazy danych Panorama Firm, a także w celach związanych z marketingiem bezpośrednim własnych produktów i usług (w tym przedstawiania ofert przez telefon), a także przesyłania informacji handlowych na adres e-mail oraz udostępniania ich innym podmiotom współpracującym z Eniro na podstawie zawieranych umów. Każda osoba ma prawo wglądu w swoje dane osobowe oraz możliwość ich poprawiania. Podanie danych jest dobrowolne.

Gabinet Stomatologiczny Agnieszka Olejnik w Panoramie Firm

Opis działalności

Zapraszamy do kontaktu. Udzielimy Ci wszelkich niezbędnych informacji.

Produkty i usługi

Naszym pacjentom gwarantujemy indywidualne podejście, pełen profesjonalizm, najwyższą jakość i długotrwałe efekty leczenia. Misją naszą jest dbałość o Państwa uśmiech, komfort i poczucie bezpieczeństwa. Od 2010 roku staramy się zapewnić Państwu najwyższy standard usług dentystycznych. Posiadamy szeroką ofertę, która specjalnie jest dostosowana do Państwa potrzeb.

Oferujemy m.in.:
* stomatologię
* protetykę
* tworzenie protez
* wybielanie zębów
* stomatologię estetyczną

I wiele więcej. Odwiedź nas, bądź skontaktuj się z nami w celu ustalenia zabiegu. Zapraszamy!

Opinie

0/1000
Nie szukajcie innych stomatologów, nie ma sensu. Ten lekarz, to pełen profesjonalizm i kwintesencja obsługi lekarskiej. Polecam z czystym sumieniem.
dan7403 2016-11-16
Bardzo Polecam Panią Agnieszkę. Pełen profesjonalizm i super podejście do pacjenta i piękna pani doktor.;) Wszystko na wysokim poziomie.
alex 2016-07-15
Jak zawsze się bałam, tak i teraz, z Panią doktor to można wszystko!!! POLECAM.
a. 2015-07-06
Do Pani doktor chodze już od lat i nie zamieniłabym na zadnego innego.Bez naciągania,szybko,miło i bezboleśnie.Polecam
I.M 2011-11-09
Super opieka bezboleśnie!!!
klient 2009-06-10
Polecam. Moja córa po wizycie powiedziała, że do innego dentysty nie pójdzie. Ja zresztą też!! Jak wcześniej dentysta kojarzył mi się ze stresem, to teraz zmieniłam zdanie. Spokojnie, miło i bez bólu.
Ania 2008-10-27
Oceń nas

Czy polecisz serwis Panorama Firm znajomemu?

Na pewno nie polecę Zdecydowanie polecę
Dziękujemy za Twoją opinię.
Zamknij