Andruszczakengros Kolektyw Partnerstwa Biznesowego Andruszczak Ewa

Motywacja na najwyższym poziomie

Doradztwo gospodarcze
ul. Dworcowa 80, 47-240 Bierawa opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Andruszczakengros Kolektyw Partnerstwa Biznesowego Andruszczak Ewa

Informacje

Opis działalności
Andruszczakengros to firma prowadzona przez Ewę Andruszczak z siedzibą w Bierawie na terenie województwa opolskiego. Na co dzień zajmuje się świadczeniem profesjonalnych usług z zakresu szkoleń biznesowych i motywacyjnych. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą firmy.
Produkty i usługi
Motywacja to jeden z najważniejszych parametrów sukcesu. Bez motywacji utrzymywanej, na odpowiednim poziomie, nie jesteśmy w stanie przeciwstawić się przeszkodą na naszej drodze, których pojawienie się jest tylko kwestią czasu.

Bez odpowiedniego nastawienia, prędzej czy później stracimy wiarę w nasz cel, co skutecznie pogrzebie jego szansę na skuteczną realizację.

Obsługujemy zarówno Klientów indywidualnych, jak i duże firmy i instytucje. Pomagamy utrzymać im odpowiednie nastawienie do wyznaczonych zadań.

Nasza firma prowadzi również warsztaty dla liderów. Wierzymy, że osoba lidera, to zdecydowanie najważniejszy czynnik, wpływający na zadowolenie zespołu i jego osiągi.

Nasze warsztaty dla liderów obejmują takie kwestie między innymi jak:

* inspirowanie zespołu,
* utrzymywanie motywacji w zespole,
* wyniki zespołu,
* rozwijanie umiejętności w zespole,
* relacje w zespole i wiele więcej.

Oferujemy również coaching obejmujący rozwój umiejętności miękkich w zespole, warsztaty kreatywne, które uczestnikom szkolenia, pozwolą wydobyć ukryte talenty, czy coaching dla właścicieli firm, który według naszych Klientów, pozwolił im na spojrzenie na swoje firmy z innej, dużo szerszej perspektywy.

Wierzymy, że wspólnymi siłami poprawimy wyniki we wszystkich podjętych przez Państwa przedsięwzięciach.

Do zobaczenia!
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń