Konrad Dudela Klinkier - Bud

Budowa i wykończenia pod klucz
ul. Naczysławska 26, 47-208 Długomiłowice opolskie
(1 opinia) napisz opinię

Podobne firmy w okolicy

(4)
(5)

Informacje

Firma prowadzi swoją działalność w ramach branży Budowa i wykończenia pod klucz. Konrad Dudela Klinkier - Bud ma swoją siedzibę w miejscowości Długomiłowice w województwie opolskim.
Niestety nie dysponujemy szczegółowymi danymi na temat oferty firmy.
Kontaktując się z jej przedstawicielem w drodze telefonicznej 664 445... możesz uzyskać więcej informacji na temat oferowanych przez nią produktów i usług.
Jeśli chcesz nawiązać z Konrad Dudela Klinkier - Bud kontakt osobisty, skorzystaj ze współrzędnych geograficznych: [kopiuj]. Siedziba firmy mieści się pod adresem 47-208 Długomiłowice ul. Naczysławska 26,.
Wysoki poziom wiedzy i kompetencji firmy, wynikający z wieloletniej działalności w branży, zapewni klientom Konrad Dudela Klinkier - Bud, spełnienie oczekiwań i realizację powierzonych jej projektów.

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
O
Olszynka
Polecam bardzooo mocno konkretny facet mowi jak jest doradza a przed wszystkim jest dokładny i szybki ceny bardzo dobre !!! Robił nam duzo i napewno jeszcze będzie!!! Potrafi wszystko!!! Polecamy z całą Rodziną
Czy jesteś właścicielem tej firmy? Jeśli tak, nie trać możliwości aktualizowania profilu Twojej firmy, odpowiedzi na opinie i wysokiej pozycji w wyszukiwarkach.
Konsultacja z naszym Doradcą nie trwa długo i jest bezpłatna.