KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor

Klimatyzatory renomowanych producentów

Klimatyzacja
ul. 1 Maja 18d/5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor
ul. 1 Maja 18d/5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Telefon
KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor

Informacje

Opis działalności firmy KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor w Kędzierzyn-Koźle
KK-Klima w Kędzierzynie-Koźlu to firma funkcjonująca od 1988 roku. Jej właścicielami są Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor. Specjalizuje się w klimatyzacji i chłodnictwie.
Produkty i usługi
Planujesz montaż klimatyzacji? O pomoc w wykonaniu instalacji najlepiej zwrócić się do profesjonalistów. Firma KK-Klima z Kędzierzyna-Koźla pomoże Ci w jej zaprojektowaniu i wykonaniu. Pomoże dobrać odpowiednie materiały instalacyjne i urządzenia. W ofercie firmy znajdziesz klimatyzatory Sinclair, Samsung, LG, Fujitsu oraz wielu innych znanych marek. Zamówisz dostawę oraz montaż klimatyzatorów, takich jak:
- klimatyzatory kasetonowe,
- klimatyzatory przypodłogowo-podsufitowe,
- klimatyzatory ścienne,
- klimatyzatory kanałowe,
- klimatyzatory przenośne.

W ramach działalności serwisowej oferuje konserwację i przeglądy klimatyzacji. W tym zakresie zajmuje się między innymi czyszczeniem filtrów, odgrzybianiem jednostki czy czyszczeniem lameli parownika i skraplacza.

W ramach chłodnictwa dokonuje napraw i konserwacji urządzeń oraz montuje komory chłodnicze i mroźnicze. Ponadto klientom proponuje dostawę i montaż nowoczesnych pomp ciepła.

Zasięg działania
Firma KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor z lokalizacji: Kędzierzyn-Koźle świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń