KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor

Twój wykonawca instalacji klimatyzacji

Serwis i instalacja klimatyzacji
ul. 1 Maja 18d/5, 47-220 Kędzierzyn-Koźle opolskie
(25 opinii) napisz opinię
KK-Klima s.c. Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor

Informacje

Opis działalności
Firmę KK-Klima, znajdująca się w Kędzierzynie-Koźlu, prowadzą Grzegorz Kauczor i Piotr Kauczor. Działa już od 1988 roku, oferując usługi związane z klimatyzacją, chłodnictwem i pompami ciepła.
Produkty i usługi
KK-Klima w Kędzierzynie-Koźlu to firma, która powstała z myślą o realizacji instalacji klimatyzacji na terenie województw opolskiego i śląskiego. Wsparciem służy już na etapie projektowania i doradztwa technicznego. Pomaga w doborze oraz dostawie urządzeń klimatyzacyjnych i materiałów instalacyjnych. Zapewnia też serwis gwarancyjny i pogwarancyjny czy pomoc w konserwacji urządzeń. Montaż klimatyzacji wykonuje między innymi w domach, biurach, bankach, hotelach, sklepach czy szkołach.

Precyzyjnie dokonuje montażu klimatyzatorów. Dostarcza i instaluje:
- klimatyzatory ścienne,
- klimatyzatory przenośne,
- klimatyzatory kanałowe,
- klimatyzatory przypodłogowo-sufitowe,
- klimatyzatory kasetonowe.

W ofercie ma klimatyzatory LG, Fujitsu, Samsung oraz wielu innych renomowanych producentów. W ramach przeglądów klimatyzacji wykonuje prace, takie jak między innymi odgrzybianie jednostki, czyszczenie filtrów czy sprawdzanie szczelności połączeń freonowych.

W ramach swojej działalności również naprawia i konserwuje domowe lodówki i zamrażarki, sklepowe urządzenia chłodnicze, komory chłodnicze oraz przemysłowe instalacje chłodnicze.
Marki i specjalizacje
Oferujemy sprzedaż, instalację, montaż i serwis klimatyzacji: SINCLAIR, LG, FUJITSU, VIVAX, GREE, MITSUBISHI-ELECTRIC
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

(25 opinii) napisz opinię
J
Janek
Sprawdzona firma od projektowania i montażu klimatyzacji. Wszystko działa tak jak należy.
K
Karol
Firma montowała klimatyzator u mnie w domu. Szybko poradziła sobie z realizacją zlecenia, polecam.
D
Dybuk
Zdecydowanie mogę polecić ich usługi. Na instalacjach klimatyzacji znają się jak mało kto.
J
Jędrzej
Najlepsza firma montująca klimatyzacje, jaką znam. Polecam ich usługi z czystym sumieniem.
K
Kamil
Odpowiednio przeprowadzają prace serwisowe klimatyzatorów. Są niezwykle profesjonalni w tym, co robią.
W
Wioletta
Posiadają w swojej ofercie wysokiej jakości klimatyzatory. Zdecydowanie warto skorzystać z ich usług.
S
Sandra
Nie znam lepszej firmy, która zakładałaby instalacje klimatyzacji czy wentylacji w domach czy firmach swoich klientów. Polecam serdecznie.
F
Fabian
Dzięki ich instalacjom klimatyzacji praca w ciężkich warunkach pogodowych nie sprawia większych trudności. Jestem w stu procentach zadowolonym klientem.
E
N
Elżbieta Nowak
Doradztwo fachowe, a potem montaż klimatyzacji w mieszkaniu przebiegł bez zarzutu i w sposób profesjonalny. Po roku od użytkowania p. Grzegorz Kauczor sam skontaktował się w spawie serwisu urządzenia. Polecam firmę i montowany przez nią sprzęt.
K
Kuba,
Montaż przebiegł sprawnie. Ekipa zwraca uwagę na szczegóły dzięki czemu cała instalacja jest poprowadzona w sposób schludny i estetyczny. Po montażu pomieszczenie Panowie zostawili czystsze niż zastali :)
R
P
Radek Padyjasek
Montaż klimatyzacji bez zarzutu. Prace wykonane profesjonalnie i czysto. Polecam.
R
P
Radek Padyjasek
Montaż klimatyzacji bez zarzutu. Prace wykonane profesjonalnie i czysto. Polecam
M
Marcin
Montaz klimatyzacji szybki i bardzo estetycznie wykonany.Polecam firmę.
M
madzia
Szybko,fachowo polecam
A
O
Administrator obiektu
Współpraca na bardzo dobrym poziomie. Klimatyzatory zamontowane od kilku lat działają bardzo dobrze.Polecam KK-KLIMA jako sprawdzonego wykonawcę klimatyzacji.Firma świadczy usługi na bardzo wysokim poziomie. Polecam
J
B
Jerzy B.
Montaż klimatyzatora Jupiter odbył się w sierpniu. Ekipa zostawiła czystość po szybkim i dokładnym montażu. Pan Grzegorz udzielił dokładnych informacji na temat obsługi. Klimatyzator pracuje cicho i sprawnie. Cena w normie. Polecam tę firmę!
P
Ptys
Firma bardzo solidna.Serdecznie wszystkim polecam.Najlepsza w regionie.
T
J
Tomek J
Polecam w 100%. Klimatyzacja założona w lokalu użytkowym działa bardzo dobrze. Urządzenia ciche i estetyczne. Montaż bardzo sprawny. Cena z montażem przystępna.
M
Marek
Bardzo kompetętni fachowcy. Montaż przebiegał szybko i sprawnie. Gorąco polecam.
H
Halina
Jestem bardzo zadowolona. Super cicha klimatyzacja sterowana pilotem lub telefonem przez WIFI. Ekipa KK szybka, dokładna i solidna a przede wszystkim bardzo miła. Bardzo polecamy.
H
Halina
Jestem bardzo zadowolona. Super cicha klimatyzacja sterowana pilotem lub telefonem przez WIFI. Ekipa KK szybka, dokładna i solidna a przede wszystkim bardzo miła. Bardzo polecamy.
H
S
Halina Sikora
Jestem bardzo zadowolona. Super cicha klimatyzacja sterowana pilotem lub telefonem przez WIFI. Ekipa KK szybka, dokładna i solidna a przede wszystkim bardzo miła. Bardzo polecamy.
E
ewank1962
Z czystym sumieniem potwierdzam wcześniejsze opinie nt. firmy Pana Grzegorza! montaż sprawny, urządzenie niezawodne a przede wszystkim ciche
P
Piotr
Serdecznie polecam P.Grzegorza oraz jego ekipę. Solidnie,czysto,dbałość o szczegóły, Montaż klimatyzacji przebiegł bardzo sprawnie. Ludzie godni polecenia. Dzięki wszystkim za dobrze wykonaną pracę. Pozdrawiam.
A
K
Aleksander Kramarz
Gorąco polecam, rodziną firmę. Profesjonalny i szybki i bardzo czysty montaż. Staranność wykonania i estetyka a do tego 5 lat gwarancji i serwisu. Mój klimatyzator AUX sprawuje się super, dobrze grzeje a jeszcze lepiej chłodzi. Dzięki raz jeszcze właścicielowi Grzegorzowi Kauczor oraz jego ekipie. Chętnie pokaże jego prace/montaż w swojej firmie.