Monter Pyrsz J.

Domowe i przemysłowe instalacje elektryczne

Elektroinstalatorstwo
ul. 8 Marca 14, 47-230 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Monter Pyrsz J.

Informacje

Opis działalności
Firma Monter działa na rynku od 1990 roku, a jej właścicielem jest Jerzy Pyrsz. Zajmujemy się pracami elektryczno-budowlanymi, a nasza siedziba znajduje się w Kędzierzynie-Koźle.
Produkty i usługi
Specjalizujemy się w branży elektroinstalatorskiej. Wykonamy dla Państwa montaż instalacji wszelkiego typu oraz systemów alarmowych. Prowadzimy także pogotowie elektryczne, które całodobowo służy pomocą w przypadku nagłych awarii.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu zarówno firmy, jak i osoby prywatne, które chcą zyskać pomoc fachowców. Odpowiemy na wszystkie Państwa pytania, służymy wstępną wyceną.

Wykonujemy między innymi:

- instalacje elektryczne,
- instalacje odgromowe,
- instalacje elektryczne przemysłowe,
- instalacje elektryczne domowe,
- instalacje silnoprądowe,
- instalacje odgromowe,
- oświetlenie wnętrz terenu,
- iluminacje budynków,
- rozdzielnice elektryczne.

Zajmujemy się montażem telewizji przemysłowej, monitoringu, domofonów i alarmów. Przeprowadzamy także drobne i gruntowe naprawy elektryczne. Wykonujemy linie kablowe NN i SN, a także montaż sieci kablowych.

Dzięki wykorzystaniu nowoczesnego sprzętu i doświadczeniu, przeprowadzamy szereg pomiarów elektrycznych, rezystancji i impedancji pętli zwarcia. Wykonujemy szczegółowe przeglądy pięcioletnie instalacji elektrycznych, by zapewnić Państwu maksymalne bezpieczeństwo.

Zapraszamy do skorzystania z oferty firmy Monter z Kędzierzyna-Koźle.
Marki i specjalizacje
Firmę Monter cechuje przede wszystkim kompleksowa obsługa branżowa bowiem nasze usługi obejmują pełne wykonawstwo jak i pomoc techniczną. Dzięki temu jesteśmy w stanie obsłużyć zróżnicowane grono Klientów. Ponadto każde zamówienie wyceniane jest indywidualnie po poznaniu potrzeb i możliwości Klienta. Zapewniamy możliwość owocnej współpracy oraz korzystnych negocjacji. Pracujemy na materiałach znanych i cenionych producentów zapewniając tym samym solidność i pewność poczynionych inwestycji.

Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
brzeski, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, krapkowicki, namysłowski, nyski, oleski, opolski, prudnicki, strzelecki

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń