Fąferek-Pekowska Małgorzata Gabinet terapii zaburzeń mowy

Uczymy, jak mówić pięknie i swobodnie

Logopedzi
ul. Chemików 7b, 47-223 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Poniedziałek 16:00 - 20:00
Wtorek 16:00 - 20:00
Środa 16:00 - 20:00
Czwartek 16:00 - 20:00
Piątek 16:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(3 opinie) napisz opinię
Fąferek-Pekowska Małgorzata Gabinet terapii zaburzeń mowy

Informacje

Opis działalności
Gabinet Terapii Zaburzeń Mowy prowadzony przez Logopedę, Neurologopedę Małgorzatę Fąferek-Pekowską zajmuje się leczeniem zaburzeń i wad wymowy. Zajmuje się także terapią dysleksji oraz trudności w czytaniu, pisaniu I liczeniu.
Produkty i usługi
Małgorzata Fąferek-Perkowska to wykwalifikowany specjalista w dziedzinie logopedii. Pomogła już wielu pacjentom, którzy zmagali się z problemami w zakresie logopedii i neurologopedii. Pomoc świadczona jest zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Każdy Pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz pomoc w walce z problemem za pomocą terapii

Leczone wady wymowy:
- seplenienie, czyli nieprawidłowa wymowa głosek sz, cz, rz/ż dż, s, z, c, dz, a także ś, ć, ć, dź,
- reranie czyli nieprawidłowa wymowa głoski r,
- mowa bezdźwięczna,
- nieprawidłowa wymowa innych głosek języka polskiego.

Ponadto logopeda kompleksowo pomaga przy zaburzeniach mowy i komunikacji wskutek afazji czy porażenia mózgowego. Zajmuje się także również wszelkimi zaburzeniami płynności mowy takimi jak jąkanie, giełkot, zacinanie czy bardzo szybkie tempo mowy. W gabinecie logopedy pomoc uzyskają także osoby, u których występują nieprawidłowości związane z połykaniem.

Małgorzata Fąferek-Pekowska oferuje szeroki zakres ćwiczeń logopedycznych, które przy regularnym stosowaniu odniosą zadowalające efekty. W zakresie jej usług znajduje się także pomoc przy leczeniu dysleksji oraz innych problemów związanych z trudnościami z czytaniem, pisaniem i liczeniem.

By móc ustalić dogodny termin wizyty, warto uprzednio skontaktować się telefonicznie z gabinetem, istnieje także możliwość wizyt indywidualnych w domu Pacjenta. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

(3 opinie) napisz opinię
M
Mamboman349
W tym miejscy pracuje prawdziwa specjalistka od jąkania wczesnodziecięcego. Jej terapie są bardzo skuteczne.
K
Kedixamiwa
Synek ma dużo problemów w szkole przez jąkanie oraz problemy z czytanie i liczeniem. W pełni ufam pani, która pracuje w tym gabinecie, ponieważ od kiedy korzystamy z jej usługi widzę duże postępu o Piotrusia. Polecam.
Z
Zozupixo
Moja córka ma problemy z jąkaniem. Od kiedy chodzi na zajęcia do tego gabinetu widzę znaczną poprawę. Polecam serdecznie.