Fąferek-Pekowska Małgorzata Gabinet terapii zaburzeń mowy

Uczymy, jak mówić pięknie i swobodnie

Logopedzi
ul. Chemików 7b, 47-223 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Poniedziałek 16:00 - 20:00
Wtorek 16:00 - 20:00
Środa 16:00 - 20:00
Czwartek 16:00 - 20:00
Piątek 16:00 - 20:00
Sobota Zamknięte
Niedziela Zamknięte
(1 opinia) napisz opinię
Fąferek-Pekowska Małgorzata Gabinet terapii zaburzeń mowy

Informacje

Opis działalności
Gabinet Terapii Zaburzeń Mowy prowadzony przez Małgorzatę Fąferek-Pekowską zajmuje się leczeniem z zakresu logopedii i neurologopedii. W zakres jej obowiązków wchodzi terapia z zakresu wad i zaburzeń mowy. Zajmuje się także pomocą przy leczeniu dysleksji oraz przy trudnościach w czytaniu, pisaniu oraz liczeniu.
Produkty i usługi
Małgorzata Fąferek-Perkowska to wykwalifikowany specjalista w dziedzinie logopedii. Pomogła już wielu pacjentom, którzy zmagali się z problemami w zakresie logopedii i neurologopedii. Pomoc świadczona jest zarówno dzieciom, jak i dorosłym. Każdy Pacjent może liczyć na indywidualne podejście oraz pomoc w walce z problemem za pomocą terapii

Leczone wady wymowy:
- seplenienie, czyli nieprawidłowa wymowa głosek sz, cz, rz/ż dż, s, z, c, dz, a także ś, ć, ć, dź,
- reranie czyli nieprawidłowa wymowa głoski r,
- mowa bezdźwięczna,
- nieprawidłowa wymowa innych głosek języka polskiego.

Ponadto logopeda kompleksowo pomaga przy zaburzeniach mowy i komunikacji wskutek afazji czy porażenia mózgowego. Zajmuje się także również wszelkimi zaburzeniami płynności mowy takimi jak jąkanie, giełkot, zacinanie czy bardzo szybkie tempo mowy. W gabinecie logopedo pomoc uzyskają także osoby, u których występują nieprawidłowości związane z połykaniem.

Małgorzata Fąferek-Pekowska oferuje szeroki zakres ćwiczeń logopedycznych, które przy regularnym stosowaniu odniosą zadowalające efekty. W zakresie jej usług znajduje się także pomoc przy leczeniu dysleksji oraz innych problemów związanych z trudnościami z czytaniem, pisaniem i liczeniem.

By móc ustalić dogodny termin wizyty, warto uprzednio skontaktować się telefonicznie z gabinetem, istnieje także możliwość wizyt indywidualnych w domu Pacjenta. Szczegółowe informacje znajdują się na załączonej stronie internetowej.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:
opolskie, śląskie

Opinie

(1 opinia) napisz opinię
Z
Zozupixo
Moja córka ma problemy z jąkaniem. Od kiedy chodzi na zajęcia do tego gabinetu widzę znaczną poprawę. Polecam serdecznie.