Phu Rebud Galeria Kominków

Szeroki wybór kominków

Kominki
ul. Główna 14, 47-200 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Poniedziałek 10:00 - 17:00
Wtorek 10:00 - 17:00
Środa 10:00 - 17:00
Czwartek 10:00 - 17:00
Piątek 10:00 - 17:00
Sobota 9:00 - 13:00
Niedziela Zamknięte
(4 opinie) napisz opinię
Telefon
602 693 547
Phu Rebud Galeria Kominków

Informacje

Opis działalności
Galeria kominków Rebud to przedsiębiorstwo handlowo-usługowe. Właścicielem działalności jest Tomasz Iłowski. Siedziba firmy mieści się w Kędzierzynie-Koźle, w województwie opolskim. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Produkty i usługi
Głównym profilem naszej działalności są kominki. Zajmujemy się ich sprzedażą. Naszym Klientom oferujemy szeroki wybór różnych modeli zarówno klasycznych, jak i nowoczesnych. Dbamy o funkcjonalność i dobrą prezentację naszych produktów. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży możemy udzielić informacji na każde pytanie związane z instalacjami grzewczymi.

Oferujemy:

- wkłady kominkowe z płaszczem wodnym,
- wkłady kominkowe powietrzne,
- rury dymowe,
- kratki wentylacyjne,
- piecokominki z akumulacją ciepła,
- piece wolno stojące.

W naszym asortymencie dysponujemy różnego rodzaju akcesoriami kominkowymi.

Zajmujemy się również remontami. Docieplamy budynki oraz montujemy drzwi, okna, bramy i płoty. Wykonujemy sufity podwieszane i zabudowy z płyt kartonowo-gipsowych. Podejmiemy się wykonawstwa instalacji wodno-kanalizacyjnej i centralnego ogrzewania.

Posiadamy wyroby producentów, takich jak Tarnawa, Byrski, Invicta, Decofrance, Hajduk, Leda, Szmidt oraz Seqiun.

Naszym Klientom zapewniamy doradztwo techniczne, wykonanie projektu i przedstawienie wizualizacji. W trosce o prawidłowe funkcjonowanie kominków zapewniamy ich dowóz i montaż.

Serdecznie zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty na stronie internetowej Rebud oraz do odwiedzenia siedziby działalności w Kędzierzynie-Koźle.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(4 opinie) napisz opinię
R
Renata
Zawsze marzyłam o kominku w moim salonie, jednak nigdzie znalazłam takiego, który by tam pasował. W Rebud nie miałam z tym problemu, mają wiele ciekawych modeli, które sprawdzają się w nowoczesnych wnętrzach.
M
Malina
Zdecydowałam się na zakup nowoczesnego kominka. W Rebud mają spory wybór i atrakcyjne ceny. W dodatku obsługa jest miła i pomocna.
K
Karolina
Jestem zadowolona z jakości wykonania i wyglądu kominka z Rebud. Jak na razie sprawdza się świetnie, jest ekonomiczny i daje dużo ciepła.
E
Ewa
Mają szeroki wybór kominków, które sprawdzą się w każdym wnętrzu. Pracownicy potrafią szczegółowo przedstawić ofertę i pomóc w wyborze odpowiedniego produktu. Polecam.