Okey-Car Damian Król

Wypożyczalnia samochodów wszelkiego rodzaju.

Komunikacja i przewozy pasażerskie
ul. Konopnickiej 1B/1, 47-200 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Okey-Car Damian Król

Informacje

Opis działalności
Jesteśmy firmą Okey-Car, której właścicielem jest Damian Król. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Kędzierzyn-Koźle, na terenie województwa opolskiego. Przede wszystkim zajmujemy się wypożyczaniem różnego rodzaju samochodów.
Produkty i usługi
Przede wszystkim oferujemy swoim Klientom wypożyczanie różnego rodzaju samochodów renomowanych marek. Możemy wynająć busy, samochody osobowe oraz dostawcze. Wszystkie posiadane pojazdy wynajmujemy w celach zarówno prywatnych, jak również służbowych.

W ofercie firmy znaleźć Państwo możecie wiele różnych modeli samochodów osobowych oraz dostawczych. Regularnie są one sprawdzane, poddawane przeglądom i konserwacjom, żeby mieć pewność, że są one w pełni sprawne i nie zawiodą oczekiwań w najważniejszych momentach. Posiadają one niezbędne wyposażenie, które zwiększa komfort i bezpieczeństwo.

Nasi Klienci mogą liczyć na nas w zakresie najbardziej krytycznych sytuacji czy przypadków awaryjnych. Wypożyczamy samochody osobom nie posiadającym pojazdów czy właśnie się takowy zepsuł. Dzięki temu mogą oni pokonywać liczne kilometry bez większego problemu i opóźnień mających niejednokrotnie miejsce w komunikacji publicznej.

Wszystkie posiadane w firmie pojazdy są nowe i nabyte prosto z salonu. Służymy także profesjonalnym doradztwem, gdzie pomagamy Klientom wybrać odpowiednio doprasowany do aktualnych potrzeb i wymagań pojazd. Jesteśmy gwarancją wysokiej jakości oraz atrakcyjnych cen.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia strony internetowej firmy Okey-Car z Kędzierzyna-Koźla.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń