Make Up Style Justyna Albrecht

Makijaż permanentny - usługi i szkolenia

Salony i gabinety kosmetyczne
ul. Kozielska 69, 47-224 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Make Up Style Justyna Albrecht
ul. Kozielska 69, 47-224 Kędzierzyn-Koźle opolskie
NIP
7491948627
Telefon
Make Up Style Justyna Albrecht

Informacje

Opis działalności firmy Make Up Style Justyna Albrecht w Kędzierzyn-Koźle
Nazywam się Justyna Albrecht i jestem założycielką firmy Make Up Style, która ma siedzibę w Kędzierzynie-Koźlu, w województwie opolskim. Oprócz tego moje usługi realizuję również w drugim salonie, który znajduje się we Wrocławiu. Zajmuję się makijażem permanentnym, zarówno w ramach wizażu, jak i szkoleń dla innych kosmetyczek. Zapraszam do sprawdzenia oferty.
Produkty i usługi
Makijaż permanentny to doskonałe rozwiązanie dla wszystkich Pań, które każdego ranka poświęcają sporo cennego czasu na podkreślanie konturów ust, oczu lub brwi. Dzięki przebadanym dermatologicznie pigmentom, które dopasowuje się do rodzaju cery Klientki i wprowadza pod skórę, otrzymujemy trwały efekt wizażu utrzymujący się nawet przez kilka lat! Właśnie tym zajmuję się w założonym przeze mnie salonie MakeUp Style.

Do skorzystania z usług zapraszam zarówno Klientki, które chcą umówić się na makijaż permanentny, jak i Panie, których celem jest zdobycie wiedzy teoretycznej i praktycznej na temat bezpiecznego wykonywania tego zabiegu. Oferuję:
- szkolenia makijażu permanentnego,
- makijaż permanentny brwi,
- makijaż permanentny ust,
- makijaż permanentny kreska,
- makijaż permanentny ombre.

Niektóre z Pań wahają się przy podjęciu decyzji o wykonaniu makijażu permanentnego, ze względu na jego trwałość oraz ewentualne błędy. Właśnie dlatego polecam korzystanie z usług mojego salonu, ponieważ jako doświadczona linergistka oraz szkoleniowiec zawsze doradzam w wyborze właściwego pigmentu, nie dopuszczam do realizacji zabiegu bez zachowania restrykcyjnych zasad higieny i staram się uzyskać naturalny efekt.

Moją wiedzą na temat trwałego wizażu dzielę się również z osobami, które chcą rozwijać swoje kwalifikacje zawodowe. Zapraszam więc na szkolenia z makijażu permanentnego w takich obszarach jak:
- Basic Class,
- Ombre Brows,
- Remover,
- Cover Brows,
- Subtle Lips,
- Ombre Lips,
- Permanent Lines,
- Butterfly Effect.

Zachęcam serdecznie do umawiania wizyt, a także do kontaktu w sprawie szkoleń - Justyna Albrecht, właścicielka salonu MakeUp Style z Kędzierzynie-Koźlu oraz we Wrocławiu.
Zasięg działania
Firma Make Up Style Justyna Albrecht z lokalizacji: Kędzierzyn-Koźle świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
dolnośląskie, opolskie, bolesławiecki, brzeski, dzierżoniowski, głogowski, głubczycki, górowski, jaworski, Jelenia Góra, kędzierzyńsko-kozielski, kluczborski, kłodzki, krapkowicki, Legnica, legnicki, lubański, lubiński, lwówecki, milicki, namysłowski, nyski, oleski, oleśnicki, oławski, opolski, polkowicki, prudnicki, strzelecki, strzeliński, średzki, świdnicki, trzebnicki, Wałbrzych, wałbrzyski, wołowski, Wrocław, wrocławski, ząbkowicki, zgorzelecki, złotoryjski

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń