Eco Frost Jarosław Gaworski

Profesjonalne systemy wentylacyjne dla domu, biura, hali produkcyjnej

Wentylacja
ul. Miodowa 26, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Eco Frost Jarosław Gaworski
ul. Miodowa 26, 47-206 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Telefon
Eco Frost Jarosław Gaworski

Informacje

O nas
Od początku działalności w Eco Frost zajmujemy się dostarczaniem do klientów rozwiązań w zakresie wentylacji, klimatyzacji i chłodnictwa. Obsługujemy przedsiębiorstwa produkcyjne, biura, hotele, podmioty branży gastronomicznej, instytucje, a także osoby prywatne. Zgromadzone doświadczenie, wiedza oraz rozbudowane zaplecze techniczne sprawiają, że wszystkie prace wykonujemy skutecznie, solidnie i terminowo.

Doświadczona kadra pracownicza instalatorów oraz projektantów jest w stanie poradzić sobie z obsługą nawet najbardziej wymagających inwestycji.

Korzystamy wyłącznie z urządzeń i akcesoriów renomowanych producentów, którzy gwarantują odpowiednio wysoką jakość i niezawodność swoich produktów.

Opis działalności firmy Eco Frost Jarosław Gaworski w Kędzierzyn-Koźle
W Eco-Frost zajmujemy się montażem, serwisem oraz dystrybucją kompletnych systemów wentylacyjnych, klimatyzacyjnych i chłodniczych. Firmę prowadzi Jarosław Gaworski, a nasza siedziba znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu. Mamy duże doświadczenie, ponieważ początki naszej działalności sięgają roku 1998.
Produkty i usługi
Głównym rodzajem działań podejmowanych przez naszą firmę Eco-Frost są prace montażowe i serwisowe. W naszej ofercie klienci mogą znaleźć między innymi wykonanie w pełnym zakresie systemu wentylacji i klimatyzacji dla pomieszczeń biurowych, lokali użytkowych, hal produkcyjnych, sklepów wielkopowierzchniowych itd. Ponadto zajmujemy się kompleksowym wykonywaniem komór chłodniczych i mroźnych oraz montażem agregatów chłodniczych. Serwisujemy też i montujemy klimatyzację samochodową.

Dokładamy wszelkich starań, by wszystkie prowadzone przez nas prace wykonywane były przy użyciu oryginalnych komponentów zapewniających wysoką jakość, trwałość oraz niezawodność działania.

W Eco-Frost również dobór oraz dystrybucja urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych leżą w orbicie naszej działalności. Nasza oferta w tym względzie obejmuje:
-klimatyzatory naścienne,
-klimatyzatory sufitowe,
-klimatyzatory podstropowe,
-klimatyzatory podłogowe,
-klimatyzatory kasetowe,
-klimatyzatory kanałowe,
-klimatyzatory przenośne,
-rekuperatory,
-oczyszczacze powietrza,
-osuszacze powietrza.

Dobieramy i sprzedajemy również filtry do wentylacji i klimatyzacji.

Udostępniamy klientom także rozbudowane systemy klimatyzacji typu VRV i VRF.

Ponadto prowadzimy dystrybucją systemów grzewczych, które wykorzystują powietrzną pompę ciepła.

Dodatkowo w Eco-Frost dostarczamy klientom kompleksowe rozwiązania w zakresie chłodnictwa, w tym komory chłodnicze i mroźne, plusowe i minusowe oraz agregaty do wody lodowej i chillery. U nas można także zakupić urządzenia chłodzące do odpadów i lodówki przemysłowe. Są one idealnym rozwiązaniem dla potrzeb działalności z branży gastronomicznej i hotelarskiej.

Na wszystkie pytania związane ze szczegółami naszej oferty handlowo-usługowej chętnie odpowiemy podczas kontaktu telefonicznego i e-mailowego. Zachęcamy też do odwiedzenia strony internetowej Eco-Frost.

Zasięg działania
Firma Eco Frost Jarosław Gaworski z lokalizacji: Kędzierzyn-Koźle świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń

Słowa kluczowe