Radam Maszyny Czyszczące

Dystrybutor maszyn sprzątających i środków do dezynfekcji

Czyszczące urządzenia przemysłowe
ul. Broniewskiego 15, 47-225 Kędzierzyn-Koźle opolskie
(2 opinie) napisz opinię
Radam Maszyny Czyszczące

Informacje

Opis działalności
Radam to firma handlowo-usługowa znajdująca się w Kędzierzynie-Koźlu, w województwie opolskim. Rozpoczęła działalność w 1996 roku od sprzątania, a aktualnie skupia się na sprzedaży maszyn i środków czyszczących.
Produkty i usługi
Radam swoją pozycję na rynku i zaufanie ze strony klientów zawdzięcza współpracy z marką IPC, której jest dystrybutorem oraz doświadczeniu zdobytemu podczas wykonywania usług sprzątających. Początki działalności przedsiębiorstwa były związane z czyszczeniem hal, magazynów i biur i to tam pracownicy i właściciel dowiedzieli się jak dobierać maszyny sprzątające oraz środki czystości. Dzięki temu dzisiejsza oferta Radam obejmuje jedynie sprawdzone, skuteczne i konkurencyjne cenowo urządzenia i artykuły chemiczne. Maszyny są niezawodne i proste w obsłudze, a można wśród nich znaleźć:
- myjki ciśnieniowe,
- szorowarki jednotarczowe,
- wytwornice pary,
- zamiatarki,
- zmywarki do posadzek,
- odkurzacze profesjonalne.

Te ostatnie dzielą się na piorące, klasyczne oraz umożliwiające czyszczenie na sucho i mokro. Z kolei myjki można kupić w odmianach używających zimnej albo ciepłej wody. Firma ma uprawnienia do naprawy urządzeń IPC.

Maszyny najlepiej używać wraz z profesjonalnymi środkami czystości, a te znajdujące się w ofercie służą do sprzątana i dezynfekcji. Można za ich pomocą umyć podłogi, okna i inne powierzchnie oraz wyczyścić dywany, tapicerki, odzież roboczą i wykładziny. Specjalne środki służą też do mycia rąk i całego ciała oraz mycia naczyń.

Więcej informacji o Radam znajduje się na stronie internetowej. Pytania związane z ofertą najlepiej kierować telefonicznie albo e-mailowo.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych powiatach:

Opinie

(2 opinie) napisz opinię
K
kris1967
Tanie i skuteczne środki czystości kupuję wyłącznie od Radam. Ufam tej firmie, bo od wielu lat utrzymują stałą, wysoką jakość asortymentu, Maszyny i środki sprzedawane w sklepie są markowe, a jednocześnie przystępne cenowo!
B
Bogusss
Radam, to firma, którą jeszcze pamiętam z czasów, kiedy sami sprzątali, dlatego wiem, że w kwestii maszyn sprzątających i środków czystości można im zaufać. Mają w ofercie sprawdzone, skuteczne i atrakcyjne cenowo urządzenia, z których szczególnie polecam odkurzacze piorące. Do wykładzin nie ma lepszego sprzętu czyszczącego.