Ryś Dźwigi Ryszard Klima

Wynajem żurawi samochodowych (dźwigów) wraz obsługą operatorską do 130 ton

Wynajem dźwigów i żurawi
ul. Połanieckich 11, 47-225 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Poniedziałek Otwarte całą dobę
Wtorek Otwarte całą dobę
Środa Otwarte całą dobę
Czwartek Otwarte całą dobę
Piątek Otwarte całą dobę
Sobota Otwarte całą dobę
Niedziela Zamknięte
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Ryś Dźwigi Ryszard Klima

Informacje

Opis działalności
W Firmie Dźwigi Ryś zajmujemy się wynajmem urządzeń dźwigowych już od 1989 roku. Nasza siedziba znajduje się w miejscowości Kędzierzyn-Koźle, a założycielem jest Ryszard Klima. Działamy jako firma rodzinna. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.
Produkty i usługi
W Przedsiębiorstwie Dźwigi Ryś działamy prężnie na polskim rynku już od ponad trzech dekad. Zajmujemy się świadczeniem usług dźwigowych Oferujemy również wynajem dźwigów oraz wynajem podnośników i innych ciężkich sprzętów. Po naszej stronie leży obsługa operatorska wynajętego dźwigu. Istnieje również możliwość wypożyczenia samego sprzętu. Posiadamy maszyny od renomowanego producenta, firmy LIEBHERR.

Nasze dźwigi mają wysięg 60 m z udźwigiem od 40 do 130 ton. Mamy takie modele jak LTM 1130, LTM 1090, LTM 1060, LTM 1045, LTM 1040, LTM 1055. Największą perełką w naszym asortymencie jest dźwig operowany z barki.

Z naszych usług korzystają przedsiębiorstwa budowlane, przedsiębiorstwa przemysłowe, przedsiębiorstwa energetyczne, przedsiębiorstwa transportowe, gospodarstwa rolnicze, a także osoby fizyczne. Odpowiadamy za takie prace jak montaż zbiorników czy demontaż zbiorników, a także budowa budynków mieszkalnych.

Świadczymy takie usługi jak:

- prace załadunkowe, prace rozładunkowe, prace przeładunkowe,
- budowa hal fabrycznych,
- budowa sklepów wielkopowierzchniowych,
- budowa zakładów przemysłowych,
- budowa budynków biurowych,
- budowa sieci energetycznych,
- budowa sieci telekomunikacyjnych,
- budowa sieci kanalizacyjnych,
- budowa sieci wodociągowych,
- budowa ciepłociągów na dnie rzeki.

Podejmiemy współpracę zarówno z dużymi przedsiębiorstwami, jak i osobami prywatnymi, a zlecenia realizujemy na terenie województw śląskiego oraz opolskiego a w szczególności w Kędzierzyn-Koźle i okolicach.

Zapraszamy.

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń