Usługi Transportowe Wykopy Skład Opału Arnold Hall

Wysokiej jakości materiały opałowe

Materiały opałowe
ul. Portowa 47-205 Kędzierzyn-Koźle opolskie
Jak postrzegasz tę firmę? Oceń
Usługi Transportowe Wykopy Skład Opału Arnold Hall

Informacje

Opis działalności
Arnold Hall prowadzi własną działalność od 1991 roku. Jej siedziba znajduje się w Landzmierzu, w województwie opolskim. Firma zajmuje się sprzedażą materiałów opałowych.
Produkty i usługi
Firma od wielu lat oferuje wysokiej jakości materiały opałowe. W sprzedaży hurtowej i detalicznej znajdują się między innymi węgiel kamienny orzech o granulacji od 2,5 do 8 cm, który dostępny jest zarówno w wariancie workowanym, jak i luzem. Asortyment obejmuje również węgiel kamienny kostkę o granulacji od 6 do 20 cm oraz ekogroszek. W ofercie znajduje się także miał, koks, flot i drewno opałowe.

Dodatkowym profilem działalności są usługi transportowe i wyburzeniowe. Pracownicy zajmują się likwidacją fundamentów, posadzek i żelbetonu, przygotowywaniem materiału do kruszenia oraz przesiewaniem i sortowaniem materiałów sypkich. Zakres usług obejmuje też prace wydobywcze w kopalniach i żwirowniach, załadunek i rozładunek wagonów, a także kucie betonu. Doświadczona i wykwalifikowana kadra pracownicza zlecenia wykonuje rzetelnie i zgodnie z ustalonym terminem. Wizytówką działalności są najlepsze ceny na rynku.

Więcej informacji znajdą Państwo na stronie internetowej. W razie pytań, czy wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego bądź mailowego.

Zapraszamy do skorzystania z oferty.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
opolskie, śląskie

Opinie

Jak postrzegasz tę firmę? Oceń