Rams skład opału

Detaliczna i hurtowa sprzedaż wszystkich rodzajów opałów

Materiały opałowe
ul. Sławięcicka 16a, 47-230 Kędzierzyn-Koźle opolskie
(6 opinii) napisz opinię
Rams skład opału

Informacje

Opis działalności
Paweł Rams jest właścicielem przedsiębiorstwa Rams, które znajduje się w Kędzierzynie-Koźlu, w województwie opolskim. Zajmujemy się sprzedażą materiałów opałowych w przystępnej cenie. Naszym Klientom zapewniamy surowce, które pozwolą ogrzać całe lokum za niewielką kwotę.
Produkty i usługi
Przedsiębiorstwo Rams prowadzi skład opału, w którym znajdziecie Państwo dosłownie wszystkie surowce opałowe pochodzące od polskich producentów. Materiały, które Państwu oferujemy, posiadają wysoką kaloryczność, długo się palą i za niewielką cenę pozwalają ogrzać całe mieszkanie. Każdy produkt posiada odpowiedni Certyfikat Jakości. Jesteśmy uczciwym dostawcą, który udostępnia wszystkie informacje na temat pochodzenia oraz parametrów opałowych naszych paliw.

Opał można zakupić w systemie ratalnym Santander. W naszym asortymencie znajduje się:
- kostka,
- groszek,
- ekogroszek,
- orzech,
- pellet,
- brykiet,
- miał,
- koks,
- węgiel workowany 25 kg.

Wszystkie zakupione towary dowozimy własnym transportem do Klienta. Oferujemy bezpłatny przewóz węgla do 20 km od siedziby firmy. Jeżeli zakupią Państwo u nas 30 ton węgla, dowieziemy go za darmo nawet do 30 km.

Oferujemy Państwu ekologiczne źródła opału, takie jak pellet, który wyróżnia się niską wilgotnością oraz czystym spalaniem. Jest to czysty produkt, bez chemicznych dodatków. Wykorzystuje go coraz więcej krajów europejskich. Jego produkcja nie jest inwazyjna dla naszego środowiska.

Zapraszamy do kontaktu z firmą Rams z Kędzierzyna-Koźla oraz na naszą stronę www.
Zasięg działania
Nasza firma świadczy usługi m.in. w wymienionych obszarach:
gliwicki, głubczycki, kędzierzyńsko-kozielski, krapkowicki, opolski, strzelecki

Opinie

(6 opinii) napisz opinię
S
Sebastian
Polecam ich węgiel! Można nim grzać przez całą zimę i za dobrą cenę ma się ogrzewania na cały sezon.
K
Kasper
Ceny ze węgiel dosyć niskie. Jak na razie Rams to najlepszy dostawca opału w tym regionie. Nigdy nie oszukuje na wadze towaru, a jakość węgla wysoka.
J
Justyna
Polecam ich produkty. Pellet doskonale pali się w moim piecu. Nie pozostawia takiego brudu jak inne paliwa. Nie jest wilgotny, ale za to wydajny.
M
Maksymilian
Świetna firma, która jest uczciwa i sprzedaje naprawdę dobry węgiel. Nie jest oszukany, pali się dobrze, a cena jest wymierna do jakości.
T
Tobiasz
Bardzo dobry skład opałowy, w którym mamy ogromny wybór paliw. Wszystkie pochodzą od polskich producentów i są dosyć kaloryczne. Ja zakupiłem tutaj koks w dużej ilości. Otrzymałem darmowy transport.
R
Remigiusz
Węgiel jest doskonały! Długo się pali, nie kosztował wcale tak dużo, a pozwala mi ogrzać całe mieszkanie. Do produktu otrzymałem certyfikat, na którym wyszczególnione były wszystkie dane na temat węgla. Polecam.